petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru cinsiyet ayrimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve victor tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. victor

victor Guest

Merhaba arkadaslar yavru muhabbet kuslarimin cinsiyeti ve tam olarak kac aylik oldugunu soyleyebilirmisiniz? Bu arada beyaz olan surekli digerini kasimaya basladi hep yan yanalar.. Hangisi erkek hangisi disi bilemedim sizce yuvalik falan koymama gerek var mi yoksa daha erken mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 10:57 --

Cvp vericek kimse yok mu

#1 victor, 11 Şubat 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Şubat 2015
  2. unutma02

unutma02 Guest

Sarı kuş 7 8 aylık gibi ama beyaz kuş 4 aylık gibi ikiside erkek gibi görünüyor cerelerinden

3. victor

victor Guest

Tesekkur ederim cevabniz icin satici disi erkek dye verdi degistiricem

4. Mustafa KRBCK

Beğenileri:
    0
    Kardeşim ne 7 8 aylığıı ya :D İkiside yavru cere rengine ve kuyruk tüylerine baksana 2 2.5 aylıklar ikiside erkek :D Maşallah çok tatlılar :)

5. ibrahim ALMALI

ibrahim ALMALI New Member

Beğenileri:
    0
    (yerli 7 ayla 1 yaş arası yeni eşe girdiler yuva hazırıgı yapıyorlar ) çiftine ne kadar vermeliyim...

6. GkhnMtl

GkhnMtl New Member

Beğenileri:
    0
    Sarı kuşun gözlerinr dikkat ederseniz beyazı görünüyor simsiyah değil gözleri fark edebildinizmi

7. Mustafa KRBCK

Beğenileri:
    0
    Ben beyaz halka göremedim ama sana bir sorum olacak sen hiç 7 8 aylık cere rengi mor olan bir kuş gördün mü hadi onu geçtim 7 8 aylık kuşun kuyruk tüyleri uzun olmazmı birde kuşun ayağı daha taze gibi duruyor birdaha düşün istersen =)

Sayfayı Paylaş