Karadeniz Pet

Yavru cinsiyeti anlama

• Konbuyu başlatan Emirhan KARAHAN
  • Başlangıç tarihi
E

Emirhan KARAHAN

Guest
1 cift kuşum var ve yumurtalardan yavruları cikmaya basladi benim istediğim şey yavrular 20-30 günlükken ayirip tek beslemek konusturmak ama erkek daha yatkinmis konuşmaya falan yavruyken nerden anlayabiliriz hangisi erkek hangisi dişi diye şuan yuvada 4 günlük var başkada cikmis olabilir anne hic yuvadan cikmiyo :) bilgileriniz için şimdiden tesekkurler

1 cift kuşum var ve yumurtalardan yavruları cikmaya basladi benim istediğim şey yavrular 20-30 günlükken ayirip tek beslemek konusturmak ama erkek daha yatkinmis konuşmaya falan yavruyken nerden anlayabiliriz hangisi erkek hangisi dişi diye şuan yuvada 4 günlük var başkada cikmis olabilir anne hic yuvadan cikmiyo :) bilgileriniz için şimdiden tesekkurler

Gaga Rengi Mora Yakınsa Erkek Açık Maviyse Dişidir kardeşim :) Birde Benim çifte 5 gün önce yuva almıştım dişi şuan yuvanın kumuyla ugrasıyor yatıp kalkıyor seninkiside öylemi yapmıştı ? :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Levent Abi Hatırlıyosun Benim dişiye yumurtlaması için daha çok erken demiştin 1-2 aya ihtiyacı var demiştin . Ama benim dişi sabahtan beri yuvalıkla ugrasıyo kumlarla ugrasıyor yatıp kalkıyor yuvaya neden ?
Yavrularda erkeklerin çoğunun çeresi mor, dişilerde beyaza yakın, burun deliklerinin etrafı beyaz kalanı mor şeklinde oluyor.
30 günlük olanca flaşsız ve gün ışığında çekilmiş fotoğraf paylaşırsan bakarız buradan.

Gaga Rengi Mora Yakınsa Erkek Açık Maviyse Dişidir kardeşim :) Birde Benim çifte 5 gün önce yuva almıştım dişi şuan yuvanın kumuyla ugrasıyor yatıp kalkıyor seninkiside öylemi yapmıştı ? :D

benim kuşda giriyodu çıkıyodu düzenliyodu yani yuvayı sonra bi gün bi baktım bi tane yumurta ardından gerisi geldi işte :))

Geri