Karadeniz Pet

Yavru dişi kuşumun idrarı çok kokuyor:(

Ebru Tunçer

Meraklı Üye
d34fe88c3637a88ceccecfa31a303c09.jpg

Kuşum dün geldi.Tanıdık petshoptan aldım.Dışkısında oradayken sorun yoktu.Petshop sahibi kümesten alırken eline normal şekilde yaptı çünkü.Hareketli bir kuş.Dışkı yapışması yok ama sanki kabızmış gibi poposunu sallayarak dışkı yapıyor.Resimdeki renkte,beyaz karışık veya sade beyaz.İdrar çok yapıyor.Aynı insan idrarı gibi keskin kokuyor.Yem yeme falan iyi şükür.Su içtiğini hiç görmüyorum.E bir de dışkı yiyor.Ben de gördüğüm anda peçete ile alıyorum kafesinden.Ortam değişikliğinden midir nedir,anlamadım?
Çok da sevdik ailecek.Değiştirmek de istemiyorum.Ağzına zeytinyağı akıttım,yarım yamalak dışkı yaptığını görünce.Yardımlarınızı bekliyorum...

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:36 -->-> Daha önceki mesaj 01:02 --

Güncel...

hocam yanlış görmüyorsam kanarya yemi mi veriyorsunuz kuşa ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 23:53 --

pardon hanımefendi profili görmeden yanıtladım kusura bakmayın hocam dedigim için

Aspur dışkıyı katılaştırıyor. İshal olduğun da veriliyor.

Son düzenleme:
hocam yanlış görmüyorsam kanarya yemi mi veriyorsunuz kuşa ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:54 -->-> Daha önceki mesaj 23:53 --

pardon hanımefendi profili görmeden yanıtladım kusura bakmayın hocam dedigim için

Önemli değilEvet en çok bunu severek yiyor,karışıkla pek ilgilenmedi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:48 -->-> Daha önceki mesaj 03:46 --

Aspur dışkıyı katılaştırıyor. İshal olduğun da veriliyor.

Petshop sahibi sadece bununla besleniyor dedi diye az miktar aldım.Yarın karışık Yemi tekrar denicem.Umarım bu sefer yer.İdrarı çok kokuyor.Sebebi su içmemesi olabilir mi acaba?

normal muhabbet kuşu yemi verin isterseniz ak darı birde öyle deneyin normalde ishal oldugu zaman kanarya yemi vs gibi yemler veriliyor.

Alışır siz koyun. Aspur ishal olduğunda ishali kesmek için veriliyor

Karışık muhabbet kuşu yemi verip aspuru alın kafesten direk karışık yeme yönelsin.

Petshopcuların her dediğine inanırsanız işiniz biraz zor :) Normal karışık yem verin

Yarın ilk işim karışık yem vermek olcak.Erkek kuşum yiyor sarı kız da alışcak artık

Geri