Karadeniz Pet

yavru doğdu ama!!

tavsiyeni dikkate alıcam hocam teşekkür ederim

Valla bir yumurtlasalar da bende, sizde bir rahat etseniz değil mi? :D Çiftleşme var ama zoraki. :D Kimse inanmıyor ama valla zorla yapıyor. Yumurtada olur mu olmaz mı bilmiyorum artık. Evlatlıktan reddeceğim yakında.

Aynen ya zorla morla bi yumurta olsada için rahatlasa olmadı ben sana yapay yumurta gönderim kargoyla avundurursun kendini :)

Aynen ya zorla morla bi yumurta olsada için rahatlasa olmadı ben sana yapay yumurta gönderim kargoyla avundurursun kendini :)

Yapay yumurtaya gerek yok ya Sevtap'a ben yavrulardan vericem bu gidişle :D

Bilmiyorum artık benim dişi kızışmaya başladı seninkilerden önce yumurtlarsa yavru gönderirim sana :D

Bak öyle olursa harbiden yıkılırım. Ki benimkiler şöyle böyle bir şeyler yapıyorlar.

Edit: Allah'ım beni maskara etme burada nolur yumurtlasın kuşum. :D

Edit2: Bu color molor bir türlü düzeltemedim. :D Neyse bu da böyle mesaj olsun. Sanırım Allah'ın bana yolladığı bir mesaj bu. :O

Bu arada benim yavru hala yaşıyo :)

Bak öyle olursa harbiden yıkılırım. Ki benimkiler şöyle böyle bir şeyler yapıyorlar.

Edit: Allah'ım beni maskara etme burada nolur yumurtlasın kuşum. :D

Edit2: Bu color molor bir türlü düzeltemedim. :D Neyse bu da böyle mesaj olsun. Sanırım Allah'ın bana yolladığı bir mesaj bu. :O

:D Ayağın takılıp düşsen bu bir mesaj sanıp kuşları kontrol ediceksin artık o derece yani :D

Bu arada benim yavru hala yaşıyo :)

Kardeşim sıkıntı yapmana gerek yok anne ona gerektiği gibi bakar yarın bi foto daha paylaş son duruma bakalım bende merak ettim ama endişe etmene gerek yok :)

Geri