petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru egitimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve beyza sen tarafından 26 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. beyza sen

beyza sen Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba. ciftimin yavrulari 10 gun once yeme düştü birini kardesime verdim digerini eğitmek icin kendime ayirdim fakat anne ve baba da bizimle ayni odada acaba egitimde sikinti olurmu? Kafesler biraz uzak ama birbirlerini görüyorlar. Birde yavrunun kafesini ayirmadan once anne kus tekrar yumurtladi baba da bizim yavruya kur yapmaya baslamisti bu normalmi? Egitimde nasil bi yol izlemek gerek. 15 gunlukten beri ara ara kafesten cikarip elime aliyorum ama simdi ucmaya basladi urkutmeden nasil egitebilirim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aynı oda olmaz. Hiç kuş görmemesi ve hatta duymaması lazım. Onun dışında elinde yem yedir Eğitim bitmiştir. Köpek gibi eğitilemezler zaten istediklerini yapmazlar.

3. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, Muhabbet Kuşu Eğitimi konu size yardımcı olacaktır. Mobil olarakta bakabilirsiniz, kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş