Karadeniz Pet

Yavru erkek babası üzerine çıkıyor

Ebubekir

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar yavrumuz erkek çarpık bacak olduğu için uçmaya ve yürümeye çalışıyor babası yavrunun üstüne çıkıyor bu normal mi ?

Ekli dosyalar

• F2CB6E97-2A4F-4DB9-ADA8-7D6EBF646186.jpeg
    F2CB6E97-2A4F-4DB9-ADA8-7D6EBF646186.jpeg
    1.2 MB · Görüntüleme: 79
Çıkıyor derken çiftleşmeye mi çalışıyor anlayamadım. Hareketlerine bakın çiftleşmeye çalışıyorsa da ayırın.

Resimde görüldüğü gibi yapıyor bazende tek ayağıyla bastıryor üstüne.

Merhaba arkadaşlar yavrumuz erkek çarpık bacak olduğu için uçmaya ve yürümeye çalışıyor babası yavrunun üstüne çıkıyor bu normal mi ?
Ayırın çarpık bacak tedavisi için kusu zaten rahat birakin

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yavrusu erkek böyle yapması garip değil mi? çiftleşmek mi istiyor yani ?
Kesin olmamakla beraber ayak atıp üste çıkmak muhabbet kuşları için çiftleşme isteği belirtisi. Yineleyeyim sonuçta görmediğim için şu bu diyemem tahmine dayalı bir yorum yapıyorum.

Kesin olmamakla beraber ayak atıp üste çıkmak muhabbet kuşları için çiftleşme isteği belirtisi. Yineleyeyim sonuçta görmediğim için şu bu diyemem tahmine dayalı bir yorum yapıyorum.

Yavruyu farklı bir kafese koymam gerek bunun için ama şuan kendi başına yem kıramıyor.

sprun olmaz kardeşim. tam tersine birşeltiklerinde birbirlerine daha çok sevgi gösterirler

Babasını ayırdım en son kavga ettikleriler bundan sonra ayırmaya karar verdim aradada yavruyu hırpaladılar kuşum düzelen ayağı daha kötü oldu şuan sağ ayağın üstünde duramıyor yarın veterinere götürücem.

Geri