petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru erkek kuşun uyku sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve corbacibasi tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. corbacibasi

corbacibasi New Member

Beğenileri:
    0
    daha dün akşam aldım. hiç hareket etmemişti yeni olduğundan. gece ışığı kapattığım gibi yemini yedi su içti yarım saat kadar, yarım saat de zemin katta yürüdü sakince. gece de tellere tutunup resimdeki pozisyonda yattı gayet iyi geçirdi geceyi. bugün bana ve odaya bayağı alıştı elimden elma yedi korkutmadım onu iyi davrandım fakat bi yarım saat önce ışıkları kapattığımda kafayı yedi. çırpınıp durdu, en üste çıkıp kendini ters bir şekilde aşağı attı, uçmaya çalışığ kafese çarptı kaç kere. ışığı açtım sakinleşti birden ve yemini yemeye başladı. tamamdır düzeldi deyip tekrar ışığı kapattım tekrardan huysuzlandı. aynı odada kalıyoruz bu arada

neden böyle yapıyor? karanlıktan korkuyor desek dün akşam rahat uyumuştu, bi sıkıntısı mı var ne yapmam gerekir
    http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/703/n1q5.jpg

2. Ecrinsude

Ecrinsude Member

Beğenileri:
    0
    Bende yeni aldim
    Sürekli akrobatik hareketler yapiyor kafesten cikmak kstiyor zamanla düzelir dediler ama sali gününden beri bekliyorum
    Bakalim .....

3. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yeni geldiğinden daha kafese ve ortama alışamamış belliki.Belli bir süre kafesden çıkarmayın kafesine ve yeni geldiği ortamı incelesin,alışsın.

4. corbacibasi

corbacibasi New Member

Beğenileri:
    0
    çıkarmadım zaten. bu şekilde uyumuyor ki. sakinleşmiyor, onu öylece karanlık bir yere bırakırsam kendini yaralayıp öldürecek. yok mu çaresi? örtü mü örtmek lazım anlamıyorum ki ben de, tek istediğin benim yüzümden ölmesin şu tatlı hayvan:confused:

5. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence aç olabilir yemek için yapıyordur. Bu seferlik ışığı açık bırakın

6. Vto

Vto Guest

zamanla alışır ölmez merak etmeyin.

Sayfayı Paylaş