Karadeniz Pet

yavru erkek kuşun uyku sorunu

corbacibasi

Yeni Üye
daha dün akşam aldım. hiç hareket etmemişti yeni olduğundan. gece ışığı kapattığım gibi yemini yedi su içti yarım saat kadar, yarım saat de zemin katta yürüdü sakince. gece de tellere tutunup resimdeki pozisyonda yattı gayet iyi geçirdi geceyi. bugün bana ve odaya bayağı alıştı elimden elma yedi korkutmadım onu iyi davrandım fakat bi yarım saat önce ışıkları kapattığımda kafayı yedi. çırpınıp durdu, en üste çıkıp kendini ters bir şekilde aşağı attı, uçmaya çalışığ kafese çarptı kaç kere. ışığı açtım sakinleşti birden ve yemini yemeye başladı. tamamdır düzeldi deyip tekrar ışığı kapattım tekrardan huysuzlandı. aynı odada kalıyoruz bu arada

neden böyle yapıyor? karanlıktan korkuyor desek dün akşam rahat uyumuştu, bi sıkıntısı mı var ne yapmam gerekir
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/703/n1q5.jpg

Bende yeni aldim
Sürekli akrobatik hareketler yapiyor kafesten cikmak kstiyor zamanla düzelir dediler ama sali gününden beri bekliyorum
Bakalim .....

Yeni geldiğinden daha kafese ve ortama alışamamış belliki.Belli bir süre kafesden çıkarmayın kafesine ve yeni geldiği ortamı incelesin,alışsın.

Yeni geldiğinden daha kafese ve ortama alışamamış belliki.Belli bir süre kafesden çıkarmayın kafesine ve yeni geldiği ortamı incelesin,alışsın.

çıkarmadım zaten. bu şekilde uyumuyor ki. sakinleşmiyor, onu öylece karanlık bir yere bırakırsam kendini yaralayıp öldürecek. yok mu çaresi? örtü mü örtmek lazım anlamıyorum ki ben de, tek istediğin benim yüzümden ölmesin şu tatlı hayvan:confused:

Bence aç olabilir yemek için yapıyordur. Bu seferlik ışığı açık bırakın

Geri