petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru erkek mubiş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ORCUN33 tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ORCUN33

ORCUN33 Guest

selam arkadaşlar yavru erkek kuş alıcam yeminden gaga taşından herşeyi aldım tek kuş ile vitamin kaldı vitamin almalımıyım yavru kuşa gerek varmı varsa hangisi en iyisi nasıl kullanabilirim

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    avisol A D E C kullanabilirsin ama kuşunda herhangi bir sıkıntı yoksa,doğal olan vitaminleri google ye yazarsan bulabilirsin

3. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sera vitamini alabilirsin.

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Avi vit kullanıyorum memnunum ama damla olarak avisol öneririm.

5. ORCUN33

ORCUN33 Guest

king-multi-komplex vıtamın nasıl ?? bunu onerdıler

6. mervekcrgl

Avivit iyi bencede

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

7. ORCUN33

ORCUN33 Guest

ben daha yenı kullanacagım ıcın bılmıyorum bu dedıgım vıtamını bılıyormusunuz ???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:44 --

KING MULTI KOMPLEX arkadaşlar bunu ılk defa kullancam almanyadakı arkadaslarım tavsıye ettı kullanan varmı sızlerden sız daha ıyı bılırsınız kac damla damlatılır ?

8. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Avisoldan şaşma çok çok faydasını görürsün.

9. Büşra Özkara

Büşra Özkara New Member

Beğenileri:
    0
    vitamin kullanmak yerine sağlıklı kuş için vitamin deposu mamalar hazırlayabilirsiniz :)

10. ORCUN33

ORCUN33 Guest

vallaha sparısını verdım almanyadakı forumları arastırdım cogu bundan kullanıyor ama nasıl kulancamı bılmıyorm :) bazısı gunluk dıyor bazısı haftalık yazıyor busra hanım yemlerın hepsının kalıtelısını aldımda vıtamını suya karıstırcam :)

Sayfayı Paylaş