Karadeniz Pet

Yavru Erken Alındı Fakat

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Merhabalar, 29 günlük iken yavruyu yuvadan almış sevdiğim bir kardeşim. Şimdi kuş yem falan kıramıyormuş, acaba ne yapması gerekiyor? Daha önce yavru aldım fakat o zamanlar küçüktüm ve annesi besliyordu :) Şimdi benimde bir fikrim yok, el ile besleyen oldu mu acaba? Çok çaresiz duruyor küçük yavru, yardımcı olursanız memnun kalırım.

damlalık veya enjektör kullanarak mama ile besleyebilrsin.

damlalık veya enjektör kullanarak mama ile besleyebilrsin.

Nasıl yapılacağını ayrıntılı bir şekilde anlatabilir misiniz? Çünkü daha önce böyle bir durumla karşılaşmadık o yüzden detaylı öğrenip yapmamız bizim için iyi olur.

Nasıl yapılacağını ayrıntılı bir şekilde anlatabilir misiniz? Çünkü daha önce böyle bir durumla karşılaşmadık o yüzden detaylı öğrenip yapmamız bizim için iyi olur.

kardeşim enjektörle beslemek biraz tehlikeli. benim tavsiyem eczaneden damlalık alıp mamasını yapıp beslemen. yada kabuksuz yem alıp verebilirsin.

enjektör kullanmasın tehlikeli..Ama mamayı damlalıkla çeksin kuşun ağzının sağ tarafından damlatsın mamayı..

Arkadaşlar sorun kalmadı 2. yavruyuda koyunca yanına çok güzel anlaştılar ve yem kırdılar. yardım eden etmeyen herkese teşekkürlerimi sunarım.

Zaten yuvadan atlamasına bir şey kalmamış. Kanarya yemi ve aspur verin ustam. Ayrıca dal darısı.

Bence erken değil şırıngayla besleme fikri saçma çünkü yeme alışması gerek kabuksuz yem veya normal yem işini görür acıkınca mecbur yiyecektir benim fikrim.

Geri