Karadeniz Pet

yavru hakkında

kadir5640

Meraklı Üye
arkadaşlar abiler 22 23 günlük bir yavruyu şırıngayla besliyorum mamayı şuyla ılatıp veriyorum şimdilik bi sıkıntı yok ama ayrıca suda vermem gerekirmi bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler :)

İyi Günler Kadir Bey;

Yok, suyu kendisi içebilirse ayrıca suya gerek yok Kadir bey, yanına çay tabagında su koyun kendisi içsin :)

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

Son düzenleme:
İyi Günler Kadir Bey;

Yok, suyu kendisi içebilirse ayrıca suya gerek yok Kadir bey, yanına çay tabagında su koyun kendisi içsin :)

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

koydum ama beceremiyor içerisine girip tepiniyo falan üşütmesinden hasta olmasından korkuyorum o yüzden sormuştum
teşekkürler yorumunuz için

Rica ederim, banyo zannetmiş :D yavru, öyle bir durum olmaz demiştim ama değilmiş, kendiniz mama verdikten sonra ölçüsünü ayarlayıp verebilirsiniz o zaman, ufaklık fena çıktı, çokta tatlı olmuştur fotoğrafını koyabilir misiniz? :)

Son düzenleme:
Rica ederim, banyo zannetmiş :D yavru öyle bir durum olmaz demiştim ama değilmiş, kendiniz mama verdikten sonra ölçüsünü ayarlayıp verebilirsiniz o zaman, ufaklık fena çıktı, çokta tatlı olmuştur fotoğrafını koyabilir misiniz? :)

buyrun :)
VlDmbr.jpg

nAlZBl.jpg

vgPrq6.jpg

Çokta masum duruyor, fena olan bumuymuş :) arada sırada su verin içsin aslında suluktan içebilirse bunların hiçbirine gerek yok :) kafes teline paralel giren var onlardan içmesi rahat olur :)

Son düzenleme:
teşekkürler gaga suluk koycam şimdi onda ıslatamaz sanırım kendini :) Allah razı olsun :)

Geri