Karadeniz Pet

yavru heyecanı :)

estagfurullah kafa şişirmek flan yok da dişi erkekten daha iridir fotodan mı anlaşılmıo anlamadım. bi fotosunu atsam dişinin tek olrk tekrar yorum yapabilir misiniz ?

http://i.hizliresim.com/lB24WQ.jpg
http://i.hizliresim.com/X27lED.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:14 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

teşekkür ederim inşallah :)

%80 demekki yorgun yumurtası senin dişi demekki yavrular güzel cıkıcaktır.
Yorgun yumurtası diyorum anlamıyorsundur küçük bir açıklama yapayım ksları durmadan yumurtlamasını sağlıyorlar ve kuşlar yoruluncaya yumurta gittikçe kalitesi düşüyor bu kuşlar genelleme olaraktan bazıları küçük ama görünüşleri güzel oluyor bazıları senin dişi gibi büyük ama görünüşleri olmuyor bu yorgunluk yumurtası diyorum tabi başkaları başkada diye bilir son atığı fotolarda dışı biraz daha toplu duruyor yani dişiden iş çıkar gibi çift olarak attıgın fotoda dişi erkenden küçük duruyordu ama büyük olduğunu söylediğin için böyle bir yorum yaptım sonuçta fotodan yorumluyoruz sağlıklı olmuyor :) ama güzel kuşlar yavruları merakla bekliyorum yine çok konuştum :) :) Ama merak etme dişide o kan varsa yavrular yine iyi çıkar.

%80 demekki yorgun yumurtası senin dişi demekki yavrular güzel cıkıcaktır.
Yorgun yumurtası diyorum anlamıyorsundur küçük bir açıklama yapayım ksları durmadan yumurtlamasını sağlıyorlar ve kuşlar yoruluncaya yumurta gittikçe kalitesi düşüyor bu kuşlar genelleme olaraktan bazıları küçük ama görünüşleri güzel oluyor bazıları senin dişi gibi büyük ama görünüşleri olmuyor bu yorgunluk yumurtası diyorum tabi başkaları başkada diye bilir son atığı fotolarda dışı biraz daha toplu duruyor yani dişiden iş çıkar gibi çift olarak attıgın fotoda dişi erkenden küçük duruyordu ama büyük olduğunu söylediğin için böyle bir yorum yaptım sonuçta fotodan yorumluyoruz sağlıklı olmuyor :) ama güzel kuşlar yavruları merakla bekliyorum yine çok konuştum :) :) Ama merak etme dişide o kan varsa yavrular yine iyi çıkar.

anladım yorumlarınız için çok teşekkür ederim asıl ben çok soru sordum kusura bakmayın :) bir de dişi 4. yumurtadan sonra haliyle yıprandı biraz zayıfladı oyüzden size öyle geldi sanırım. tekrar teşekkürler :)

anladım yorumlarınız için çok teşekkür ederim asıl ben çok soru sordum kusura bakmayın :) bir de dişi 4. yumurtadan sonra haliyle yıprandı biraz zayıfladı oyüzden size öyle geldi sanırım. tekrar teşekkürler :)

Tabi sonuçta fotonlardan yorumluyoruz ben teşekkür ederim sorun yok bilgim varsa her zaman yardımcı olurum .

Yavrular çıktığında onlarında fotolarini atarsın artık inşallah sağlıklı ve güzel olurlar şimdiden hayırlı olsun

İnşallah sağlıklı bi şekilde çıkar yavrular... Şimdiden maaşallah diyelim :)

çok heyecanlı bir şey olsa gerek, umarım sağlıklı sağlıklı çıkarlar yumurtadan ve büyürler, çok tatlı çift maşşallahh :)

Geri