Karadeniz Pet

Yavru icin hazir mi?

Ali sarikaya

Yeni Üye
Arkadaslar zar zor cekebildim kafese yaklasinca hemen yuvaliga kaciyolar kanadi duserse yumurta yapck dediler sari kafali olan disi kanadi dusuk mu ben fazla anlamiyom?
l1m18g.jpg

Pek birşey anlaşılmıyor ön taraftan da çekseydiniz keşke

Ek olarak o verdiğiniz krakerlerin çoğu zararlı bal yerine jelatinli zararlı şeyler kullanılıyor

Az once ciftlesirlerken gordum artik kesin yavru yapicaklar kesinlesti diyebilirim sabirla yumurtayi bekliyorum balli krakreri cok seviyolar kafeste vitaminblogu kalamr kemigi kum hepsi var cikarsam mi acaba?

2 gunde bi mama veriyorum balli kraker vitamin blogu ve kalamar kemigi var fazla gelmez ins

Yumurtaya hazırlık var. Sırt kısmı çıkmış. Yakında yumurtalarınız gelir inşaallah.
Krakeri alabilirsiniz diğerleri kalsın. Kuşlar ihtiyacından fazlasını yemez. Merak etmeyin.

OMmLNA.jpg
arkadaslar gece daha sakin oluyolar bu foto daha iyi gibi 1 kere ciftlestiklerini gordum 4 saat once az once balli krakeri cikarmak icin gittigimde dişi cok hizli bi sekilde yuvaliga kacti yumurta geldiginin bi göstergesi mi bunlar

2. Resime bakıcak olursak çok yakında yumurta gelme olasılığı yüksek

Genişlik Yükseklik Derinlik
45cm 40cm 35cm

Seba kafesten aldım katlanabiliyor ve çok kaliteli malzemesi üretim için çok güzel geniş ferah

O ballı krakerleri mutlak çıkar seviyorlar ise illa vermek istiyorsan kendin yap evde. Çünkü çoğu elde kalmış bayat yemleri değerlendirmek için kimyasal yapıştırıcı kullanarak yapılan ürünler kuşlarımızda zamanla sindirim bozukluğuna sebep oluyor özellikle kuluçka zamanında kesinlikle olmaması lazım. Normal bal ve taze yem olsa bile kuluçka zamanında vermen yanlış çiftleşmeye devam ederler ise yumurtaları kırabilirler.

Geri