petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Jumbo fiyatları?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erkan GÜNEŞ tarafından 3 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    Arkadaşlar yavru jumbo fiyatları tahmini olarak ne kadardır show değil sadece jumbo?

2. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Üretimi bıraktığımız ve alıcı bulamadığımız için elimizdeki yavruları 70 liradan verdik, üstelik bu yavruların anne babalarından biri show, diğeri jumboydu. Galiba piyasada 90-100 lira civarı yavru jumbolar...

#2 Kaan KARAN, 10 Mart 2016
    Son düzenleme: 10 Mart 2016
  3. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    ben 125 den aşağı göremedim de kime sorsam 125 150 diyor en az sizden almak isterdim

4. SULEYMAN BORUCU

Beğenileri:
    0
    Ocaktan önce 70-100 arası değişiyordu ama şimdi bulunmuyor pek fazla ve fiyatlardan bundan dolayı 125-150 arasında degisiyor..
    Eger almayı dusunuyorsaniz bildiğiniz üretici birinden alın petshop tarzı yeerden almanızı tavsiye etmem o kadar para veripte elinizde patlaması hiç hoş olmaz çünkü..
    Aradiginizi uygun fiyatlarda tez zamanda bulursunuz umarım..

5. Erkan GÜNEŞ

Beğenileri:
    3
    yok petshoptan almam ya ankaradan ya da denizliden almayı dusunuyorum ankarada üretici çok da denizli de pek yok.teşekkürler

Sayfayı Paylaş