Karadeniz Pet

Yavru Jumbo fiyatları?

Erkan GÜNEŞ

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar yavru jumbo fiyatları tahmini olarak ne kadardır show değil sadece jumbo?

Üretimi bıraktığımız ve alıcı bulamadığımız için elimizdeki yavruları 70 liradan verdik, üstelik bu yavruların anne babalarından biri show, diğeri jumboydu. Galiba piyasada 90-100 lira civarı yavru jumbolar...

Son düzenleme:
Üretimi bıraktığımız ve alıcı bulamadığımız için elimizdeki yavruları 70 liradan verdik, üstelik bu yavruların anne babalarından biri show, diğeri jumboydu. Galiba piyasada 90-100 lira civarı yavru jumbolar...

ben 125 den aşağı göremedim de kime sorsam 125 150 diyor en az sizden almak isterdim

Ocaktan önce 70-100 arası değişiyordu ama şimdi bulunmuyor pek fazla ve fiyatlardan bundan dolayı 125-150 arasında degisiyor..
Eger almayı dusunuyorsaniz bildiğiniz üretici birinden alın petshop tarzı yeerden almanızı tavsiye etmem o kadar para veripte elinizde patlaması hiç hoş olmaz çünkü..
Aradiginizi uygun fiyatlarda tez zamanda bulursunuz umarım..

Ocaktan önce 70-100 arası değişiyordu ama şimdi bulunmuyor pek fazla ve fiyatlardan bundan dolayı 125-150 arasında degisiyor..
Eger almayı dusunuyorsaniz bildiğiniz üretici birinden alın petshop tarzı yeerden almanızı tavsiye etmem o kadar para veripte elinizde patlaması hiç hoş olmaz çünkü..
Aradiginizi uygun fiyatlarda tez zamanda bulursunuz umarım..

yok petshoptan almam ya ankaradan ya da denizliden almayı dusunuyorum ankarada üretici çok da denizli de pek yok.teşekkürler

Geri