petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru kırlangıç buldum yardım!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erkam80 tarafından 25 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar balkonumda yavru kırlangıç buldum.. Uçamıyor.. Yuvasıda yoktu balkonun tavanında.. Elimden yemde yemiyor.. Yazık ölmesin ne yapılabilir?[​IMG][​IMG]

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Yumurtayı kaynatıp verebilirsin ilk başlarda istemez ama sonradan alışır

3. emrah8
    Gizli

emrah8 Guest

Doğal seleksiyon

4. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Evet o da var.. Bakarsanız kırlangıçlar göç sırasında fırtınaya yakalandıklarında mesela binlercesi ölüyor.. Ben de doğaya karışmayayım diye balkona geri bıraktım ama saatler sonra banyomda buldum yavruyu.. İnsan kıyamıyor işte

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kareş azını sen zorla acp azına atcaksın bende bulduydum yumurta verdim azını azıyorsun zorla bazına sokuyorsun yiyor amam dikkat et bit piresi vardır

6. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    sinek verin deli gibi yiyorlar bizim balkonda var annesinden cok ben besliyorum :)

7. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kırlangıç değil ebabil bu arkadaşlar

8. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Evet araştırdım biraz ebabil sanırım.. Ne tafsiye edersin birader?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:32 --

Sorma kardeş ağzını hiç açmıyor kartonla ayrıştırıyorum xorla sokuyorum ağzına... Haala yaşıyo canlandı da bi hafta bakıcam inş uçar sonra

9. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  10. ROJİN DEMİR

ROJİN DEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    kırlangıçsa eğer, ben de iki kırlangıç yavrusu bulmuştum geçen yaz. Önce ben de ebabil sanmıştım ama kırlangıçtı benimkiler. Sulandırılmış bisküvi,yumurta falan mama hazırlıyordum 15 dakikada bir acıkıyordu. Biri hiç yemedi çünkü zaten hastaydı öldü. Diğeri kaşığı ilk gördüğü andan itibaren canavar gibi saldırdı. işte 15 dakikada bir mamasını,suyunu verdim bir hafta besledim. Kafese koymayın ama onların ayak yapısına uygun değil.Ben bir hafta güzelce besledim sonra doğaya saldım biraz uçma yetisi gelişince.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 04:30 -->-> Daha önceki mesaj 04:29 --

Seninki de kırlangıç bence.

11. Erkam80

Erkam80 New Member

Beğenileri:
    0
    Malesef öldü arkadaşlar :(

Sayfayı Paylaş