Karadeniz Pet

yavru konusunda

İbrahim ÇİÇEK

Meraklı Üye
arkadaşlar benim yavrunun çıkmasın 4-5 gün kaldı dişi erkekği dövmeye başladı bnde ayırdım ama şimdi baktım 4yumurtaya 3ü doluydu tekine bakamadım yuvaya giriyodu kuş eğer yavru çıkarsa dişi 3ünüde besleyemez erkekği atsam bişey olurmu acaba gecen kuluckada atmadım yavru öldü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

arkadaşlar diğer yumurta da damarlanmış :)

duyduklarmı söyleyim öncelikle bende yavru hevesim olduğu için dişi kuluçkadayken erkek onu besleyeceği için geri yanına koy yavruları aldıktan sonrada her gün günde bi defa kursaklarını kontrol et kolay gelsin inşallah amacımıza ulaşırız.

ama dişi erkeği öldüresiye dövüyor geçen kuluçkada gagası catlamıştı o derce yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:22 -->-> Daha önceki mesaj 18:14 --

++++++++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 18:22 --

+++++++++++++++

Yuvalığa yakın koy sülük ve yemliği o kadar ciddi ise durum

Abi çok sağol benim hic aklıma gelmedi çok sağol abi tek care bu

Hayırlı olsun yavrularınız,imkanınız varsa dolu yumurtaların resmini koyarsanız bende kıyaslarım benim yumurtalar boş gibi şimdilik

Mustafa ben yarin sana özwk mesaj yoluyla veya buradan paylasirim saat 4 5 civarında
Ha bide forumda dolu yumurtaların olan resmi var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

Aramadan yumurta kontrolü diye yaz çıkması lazim

Sağol kardeşim,biliyorum bir sürü resime baktım ama onlar genelde 5-7 günlükler sanırım.ilk kuluçka benimkilerinde ondan sabırsızlıkla bekliyorum

Onada razıyım 1 seneye yakındır uğraşıyorumda bakalım nasıl olur. Bazı ilk kuluçkalarda hepsi boşta olabiliyormuş

Hayırlı olsun yavrularınız,imkanınız varsa dolu yumurtaların resmini koyarsanız bende kıyaslarım benim yumurtalar boş gibi şimdilik

abı fotolarla degılde gozunuzde canlandırabılırsınız yumurtanın altından ısıgı tutunca ısınce kıl gıbı ınce damarlar goreceksınız baska bısey gormenız ımkansız bozuk yumurta ya kaskatı kesılır yada bembeyazdır kalbım gıbı :D:D

Öncelikle hayırlısı olsun. Dişi bu kadar agresifse yapacağın tek şey yuvalığa yakın suluk ve yemlik ve mama. Yine de yumurtalar çıkınca erkeği bir kez daha yanlarına koymayı dene. Belki sakinleşir de rahat edersin sende.

Geri