Karadeniz Pet

yavru kus?_

• Konbuyu başlatan ORCUN33
  • Başlangıç tarihi
O

ORCUN33

Guest
selam yavru kuslar nezaman ucmaya baslar ?? bızım ufaklık 38 gunluk suanda ama ucamıyor en arkadakı kuyruguda daha kısa

Tüylerini tam olarak tamamlayamamış olabilir. Zamana bırakın ve hemen uçurmaya yönelmeyin. 1 Hafta sonra tekrar deneyin.

Youtube üzerinden atacaksanız ben göremiyorum , diğer arkadaşlarımız yardımcı olur.

maşşallah baya çabalıyo yakında konmak bilmez bu :)

teşekkürler çok yaramaz yahu kendini bir sevdiriyor görmen lazım ama uçamıyor normalmi acaba daha yavru ısıramıyor ama

Maşallah. Yavru kuşlara bayılıyorum. Benim kuşum da evine ilk geldiğinde bu vaziyetteydi. Kuşlar pet shoplarda tam beslenemiyor. Vitamin takviyesi ve ballı kraker ayrıcada yem takviyesi ile bir haftada uçmaya başlar.

petshopdan almadım ev uretımı cok sevdırıyor kendını masallah ama ucamaması sımdılık normalmı sızce

Maşaallah çok tatlı, kafes Hagen'in hangi modeli?

hagen vısıon m01 modelı cok memnunum kafesten :) yem kırmayı bılıyor bılmezmı mama bıle yıyıor vıtamınını falan eksık etmıyorumda ucamayınca bıraz kıllandım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:40 --

okadar video attık çok az kişi video attı yahu :/

maşallah cok tatlı ve çok hareketli bi kuş kuşunuzun cınsi galiba çekoslavak.

çok saolun hepinize çok teşekkür ederim evet maşallah cok hareketli hollanda ırkı daha yavru abileri kocaman oldu :)

Geri