Karadeniz Pet

Yavru Kuş Neden Böyle duruyo

• Konbuyu başlatan Ahmet Behçet
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Behçet

Guest
arkadaslar cogu zaman kus ayaklarını karnına sokuyor ama kasınmıyor orda öyle tutyor ayrıca kus parmagıma geldıgınde sankı ayakları cok sıcak gıbı gelıyor bana ayrıca petshop dan ballı kraker aldım bı turlu yedıremedım yemıne bıle koydum yemedı yavru kusum 3 aylık.

Benimde kuşum aynısını yapıyordu. Araştırdım böyle tek ayak üstünde durduklarında dinleniyorlarmış. Ama yürürken de bu şekilde ise felç olabilirmiş yürürken de bu şekilde yapıyor mu?

Benimde kuşum aynısını yapıyordu. Araştırdım böyle tek ayak üstünde durduklarında dinleniyorlarmış. Ama yürürken de bu şekilde ise felç olabilirmiş yürürken de bu şekilde yapıyor mu?

yanliş araştirmsin dostum onu genelde mutlu olduklari zamanlarda yapiyolar. ;) benım 3 tane kuşum var onlarda yapiyor ben eve geldiğim zamanlar... ;)

hayır hocam yururken öyle bısey yok ama o seklı yaptıgın da pek de mutlu gozukmuyorlar sankı.

yanliş araştirmsin dostum onu genelde mutlu olduklari zamanlarda yapiyolar. ;) benım 3 tane kuşum var onlarda yapiyor ben eve geldiğim zamanlar... ;)

hocam öyle dıyorsunuz da benım kusum nerdeyse hareketsız o sekılde duruyor yaklasık 10 dakka fılan bı hastalıgı olmasın

hayır hocam yururken öyle bısey yok ama o seklı yaptıgın da pek de mutlu gozukmuyorlar sankı.

hocam öyle dıyorsunuz da benım kusum nerdeyse hareketsız o sekılde duruyor yaklasık 10 dakka fılan bı hastalıgı olmasın

dostum benım kuşlarim da öyle duruyor 3 tanesi sen ister sen bir veterinere götür yada sor. ayakla ilgi bir sorun olsa hep öyle durur ;) tek ayak yurur...

Kuşunuz çok hırpalanmış gibi. Kuşunuzu çok mu elliyorsunuz.

Kuşunuz çok hırpalanmış gibi. Kuşunuzu çok mu elliyorsunuz.

dogru hocam cokavucluyodum devamlı avucumdaydı dune kadar ama ögrendım kı kuş öyle sevılmıyormus dunden erı kusa elımı bıle vermıyorum kafesıne gırmedıgı zaman parmagımı uzatıyorum parmagıma gelıp kafesıne sokuyorum. bu yorgunlugunu hırpalanmasını nasıl kısa zamanda atlatabılırım acaba ?

Bu kus cok bezgin duruyor bence
Urkutuyor musunuz kusu?
Ayagini cekerek uyurlar ama tam cekip uyurlar bu boyle duruyorsa bir hekime gosterin arkadasim mutlaka

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:37 -->-> Daha önceki mesaj 02:35 --

Severken ayagini incitmis olabilirsiniz bi gun boyunca gozlemleyin gecmezse hekim gorsun

Bu kus cok bezgin duruyor bence
Urkutuyor musunuz kusu?
Ayagini cekerek uyurlar ama tam cekip uyurlar bu boyle duruyorsa bir hekime gosterin arkadasim mutlaka

Severken ayagini incitmis olabilirsiniz bi gun boyunca gozlemleyin gecmezse hekim gorsun

seveyim derken biraz ürküttüm galiba ilk defa kuş aldım 3 ay oldu nerdeyse her aksam avucuma koyuyodumsıkmıyodum vucudunu ama ne kadar da dıkkat etsem hayvan bıraz ezılmıs bende bılmıyordum aslında ama artık dıkkat edıyorum hayvanı kendı halıne bıraktım.

Size katılmıyorum. Bu yargıyı nereden duyduğunuzu öğrenebilir miyim? Ben bir çok yerde okudum ve doğru olduğu kanaatindeyim bu şekilde durmasının sebebi vücut ısısyla ilgili. Bu şekilde yaptığında iki ayağına da dokunursanız anlarsınız içine çektiği sıcak diğer ayağı soğuk oluyor.

kuş 5-6 yavru büyütmüş dişiye benziyor :) ne hale getirmişşin hocam bu kuşu mıncıklamayı bırak kuşu :)

Size katılmıyorum. Bu yargıyı nereden duyduğunuzu öğrenebilir miyim? Ben bir çok yerde okudum ve doğru olduğu kanaatindeyim bu şekilde durmasının sebebi vücut ısısyla ilgili. Bu şekilde yaptığında iki ayağına da dokunursanız anlarsınız içine çektiği sıcak diğer ayağı soğuk oluyor.

hocam dogru ama benım kusun sankı ıkı ayagıda cok sıcak gelıyo bana ayrıca devamlı sag ayagını öyle yapıyor dıer ayagını hıc gormedım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:23 --

kuş 5-6 yavru büyütmüş dişiye benziyor :) ne hale getirmişşin hocam bu kuşu mıncıklamayı bırak kuşu :)

hocam acemılık dıyın ya, ınsallah kusun da hakkı gecmemıstır artık mıncıklamıyorum ama ılk aldıgım zamanlar hıc elımden dusurmuyodum ama 2 gundur avuclama yok bı yere goturceksem parmagımı uzatıyom o sekılde goturuyorum.

hocam dogru ama benım kusun sankı ıkı ayagıda cok sıcak gelıyo bana ayrıca devamlı sag ayagını öyle yapıyor dıer ayagını hıc gormedım.

Kuş yürürken dikkat edin bir aksama varsa sorun var demektir ve veterinerin yolu gözüküyor.

Bir de kuş ayağını kaldırır gömer ama bunu hastayken de yapıyorlar haberin olsun.

Geri