petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru kuş Terk mi edildi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Caner ERGÜL tarafından 4 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Caner ERGÜL

Beğenileri:
    0
    Günaydın...
    Arkadaslar merhaba çiftimin 1 tane yavru kuşu var bugün 10. günü yavrunun ama yaklaşık iki gündür anne eskisi gibi yuvalğıa girip çıkmıyor çok kısa süre girip çıkıyor geceleri neredeyse hiç girmiyor ne yapmam lazım. Birde sanırım eskisi gibi beslemiyor. Lütfen yardım edin

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    10 günlük yavruyu babada anne de besler zaten belli bir zaman sonra yuvada yatmazlar. siz kursağını kontrol edin şayet boş ve yavrunun hareketleri yavaş ise elle beslemelisiniz

3. Caner ERGÜL

Beğenileri:
    0
    Nasıl davranmalıyım, elle beslerken anne kuş panik olurmu yavruya zarar verirmi yuvasına geri koyduktan sonra

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ben elle beslemeyi denemedim hiç güncelleyin gören bir uzman fikir verir inşaallah geçenlerde bi elle besleme videosu vardı işten fırsat bulup bulabilirsem atarım beslenme bölümünde konular olması lazım

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
  6. Caner ERGÜL

Beğenileri:
    0
  7. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Günde 4-5 defa beslemeniz gerekebilir.Evde olmadığınızda yapacak birşey yok. Eve döndüğünüzde beslersiniz.

Sayfayı Paylaş