Karadeniz Pet

Yavru kuş Terk mi edildi?

Caner ERGÜL

Meraklı Üye
Günaydın...
Arkadaslar merhaba çiftimin 1 tane yavru kuşu var bugün 10. günü yavrunun ama yaklaşık iki gündür anne eskisi gibi yuvalğıa girip çıkmıyor çok kısa süre girip çıkıyor geceleri neredeyse hiç girmiyor ne yapmam lazım. Birde sanırım eskisi gibi beslemiyor. Lütfen yardım edin

10 günlük yavruyu babada anne de besler zaten belli bir zaman sonra yuvada yatmazlar. siz kursağını kontrol edin şayet boş ve yavrunun hareketleri yavaş ise elle beslemelisiniz

10 günlük yavruyu babada anne de besler zaten belli bir zaman sonra yuvada yatmazlar. siz kursağını kontrol edin şayet boş ve yavrunun hareketleri yavaş ise elle beslemelisiniz

Nasıl davranmalıyım, elle beslerken anne kuş panik olurmu yavruya zarar verirmi yuvasına geri koyduktan sonra

Ben elle beslemeyi denemedim hiç güncelleyin gören bir uzman fikir verir inşaallah geçenlerde bi elle besleme videosu vardı işten fırsat bulup bulabilirsem atarım beslenme bölümünde konular olması lazım

Günde 4-5 defa beslemeniz gerekebilir.Evde olmadığınızda yapacak birşey yok. Eve döndüğünüzde beslersiniz.

Geri