petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru kuşlarım hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve d0g4nc4n tarafından 25 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. d0g4nc4n

d0g4nc4n New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba şu anda 3 tane yavrum var
    İlk yavru büyüdüğü zaman ayrı bi kafese koymuştum, kafeste tek iken benle oynardı kafesten çıkmak için can atardı, hatta bazen saldırırdı
    Daha sonra ikinci yavru da büyüyünce ilk yavrunun yanına koydum. Şimdi ilk yavru çok durgun oldu ve kafesin dışına çıkmaz oldu .
    Sizce yeni bi kafes alıp ayırsam, eskisi gibi olurlar mi

Birde çok durgun gözüküyorlar, ne yapmam lazım

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kanarya yemi verirseniz iyi olur yan yana yavrular daha durgun olur tek kaldıklarında ise daha hareketli

3. d0g4nc4n

d0g4nc4n New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek olan yavru kuşu ayırdım şu an oda da dolabın üstünde duruyor.
    Yalnız ufak bi sorun var. Parmağımı uzattığım zaman kaçıyor. Ama parmağımla takip edersem de pes edip çıkıyor parmagima .parmağımda iken seviyorum ,başıma koyuyorum ,omzuma koyuyorum öpüyorum. Ama mesela yatağın üstünde olduğu zaman parmağımdan kaçıyor, nasıl çözerim bunu

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Daha fazla ilgi ile cozulebilir

5. d0g4nc4n

d0g4nc4n New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam günde 2 3 saat uğraşıyorum. Bugün sanki azaldı benden kaçması. Peki bu kuşun uçarken elime gelmesini sağlamak istiyorum ,bunun hakkında videolar var mi

Sayfayı Paylaş