petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Kuşlarım ve Birkaç sorum var (Resimli)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Enes Drmz tarafından 11 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Enes Drmz

Enes Drmz Guest

Merhaba arkadaşlar, ben 2 ay önce aşagıda fotografını attıgım yavru kuşlarımı satın almıştım.Yeşil kuşum ele alışık fakat diğeri biraz yabancı...2side cok iyi otuyor.
    Kuşlarım hakkında ;

1) Cinsiyetleri nedir ?
    2) Cinsleri nedir ?
    3) Kuşlarım uçarken yerden ve bir yere çarparak uçuyor çözümü ?
    4) Kuşlar hakkındaki yorumlarınız nedir ? ( Renk şekil felan )
    5) Nasıl konuşmaya alıştırabilirim ?

2. Tunç ÇAĞATAY

Mavi dişi yeşik erkek, eve alışmadan dışarı salınmaz kuşlar yerli kuşlar 2 tane kuş konuşmaz 1 tane alıcaksın yavru olacak o zaman sana alışır ve konuşur.

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Öncelikle merhaba, kuşlarınız cok güzel maşallahları var.. kuşlarınızdan mavili olanı dişi, yeşil olan kuşunuz %60 erkek diyebiliyorum. 2 kuşu birden konuşturmak için cok cok ilgilenmeniz lazım.. cünkü sürekli birbirleri ile ilgilenmek isteyecekler ve size odaklanmaları tek kuş beslemeye göre cok daha zor olur. kuşlarınız alçaktan uçuyorlarsa aklıma gelen tek fikir kafeslerini yüksek ve oda icerisinden rahat konabilecekleri bir yere koymak olarak geldi.

4. Enes Drmz

Enes Drmz Guest

Yavru zaten bunlar gorunumleri felan nasıl konuya hakimsen tum soruları cevaplasan :)

Sayfayı Paylaş