petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru kuşta iris

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve serdar_gs tarafından 5 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. serdar_gs

serdar_gs Member

Beğenileri:
    11
    Abilerim kardeşlerim yavru muhabbet kuşunda iris olur mu ben ilk defa görüyorum sebebi nedir?
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:53 -->-> Daha önceki mesaj 21:52 --

Bu arada kuşum hasta olmuş herhalde iki üç defa kırmızı kanlı kaka yaptı az öncede ağzından baya bir yem kustu suyuna vitamin ekledim biraz umarım ciddi birşey yoktur da atlatır :S

2. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    O zaman gözünün irisi hastaligindan olmali

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kimiz zaman oluyor. Flaşsız veya az ışıkta çekersen fotoğrafı daha az belli olur.

4. nihal_goksu

nihal_goksu Active Member

Beğenileri:
    53
    kuşunuz sağlıklı duruyor. ben bazı türlerde böyle olduğunu düşünüyorum bir kuşum vardı öyle.pörtlek gözlü bir şeydi bildim bileli irisliydi.

5. serdar_gs

serdar_gs Member

Beğenileri:
    11
    Karanlıktaydı ışığı yeni açmıştım böyleydi bir süre sonra normale döndü iris kayboldu gözler siyah oldu birde kanlı kaka yapınca korktum :) suyuna vitamin ekledim artık hal ve hareketleri normaldi hastalık belirtisidir yoktu.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş