Karadeniz Pet

yavru kuşu salmak doğru mudur?

• Konbuyu başlatan Levent Akorn
  • Başlangıç tarihi
L

Levent Akorn

Guest
Günaydın arkadaşlar.. 1 - 1.5 aylık yavru kuşumu odaya saldım gayet başarılı uçtu sağa sola çarpmadı duvarı görünce yön değiştirdi.. inanır mısınız her yere başarılı inişler gerçekleştirdi.. sorum şu ; arada bir salmaya devam edeyim mi ? çünki dışarı çıkmak için kafes dibinde sağa sola koşuşturup duruyor... kıyamıyorum bende salıyorum.. yavru olduğu içinde içimde bi korku var.. ne yapmalıyım ? yardım ederseniz sevinirim :)

arkadaşın dediği gibi uzu süre olduysa salabilirsiniz. ama uçuşları biraz daha profesyonelleşene kadar odada salıklarken camın tülünü açmayın. camı farkedemiyorlar ve cama çarpyorlar başıma geldi, dikkat edin.

Bende 1.5 aylık yavru var 2 gun oldu geleli az önce kafesin kapisini açtim açmami bekliyomus hemen atladi disari dolabin üstünde simdi kuş bakışı izliyo acayip hareketli kafeste hic yerinde durmuyo durmadan sallaniyo .)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:12 -->-> Daha önceki mesaj 11:11 --

Ele geliyo simdiden ayrica çok aklıllı serefsiz sevdiyo kendisini kaçmiyo hiç alıstı bana.)

Sonra Kafeste Durmak İstemezse Olan Sana Olur :D

benim yavru da ayni boncuk gibi kafeste durmuyo daha 2. gunu evde bu gun ilk kez çıkardım kafeste yerinde durmuyo kapisi açmamla çıkmaya calisio elimle kafesin kapisini kapatiom benle kavga ediyo elimi ısıriyo çıkar beni diyo napim 3 kez koydum dayanamadim yerinde durmuyo kafeste ordan oraya uçuyo terst taklalar atiyo salincaga biniyo geri iniyo ayni seyleri tekrarliyo kafeste simdide pc ekraninin tam ustunde orayi sevdi ayrilmiyo ordan beni izliyo .)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:43 -->-> Daha önceki mesaj 12:41 --

Bu arada adini Çiko koydum .)

vallaha bende 1 çift var kafes kapısını açık bırakıyorum (Evde olduğumuz zaman) 2 side istediklerinde çıkıp uçuyorlar sonra akşam biz yatıcamız zaman geri giriyorlar o yönden biraz şans lıyım galiba

Salmak önemli değilde.birde heryeri kemirip pislemeseler.saate çıkıp yelkovanları çekiştiriyo saatin ayarını bozdu sıpa

Geri