Karadeniz Pet

Yavru kuşum,bit ve ağzını kemirmesi...

Konuyu acan kisinin Kuşu dişi . Iki tane birbirine benzeyen kuş var. Araya soru soran arkadasin kuşu erkek. Acik ve net. Guzel kuslar gule gule besleyin.

Arkadaşlar araya başka arkadaş ilan sahibinin kuşuna benzeyen erkek kuş atmış. Ortalık karışıyor. [MENTION=17150]nemlu[/MENTION] bu tarz konularda ayrıca resim paylaşımı yapma lütfen. İlan sahibinin konusu iyice dağıldı bu sebepten. İlan sahibinin kuşu dişi.

Son düzenleme:
Arkadaşlar araya başka arkadaş ilan sahibinin kuşuna benzeyen erkek kuş atmış. Ortalık karışıyor. [MENTION=17150]nemlu[/MENTION] bu tarz konularda ayrıca resim paylaşımı yapma lütfen. İlan sahibinin konusu iyice dağıldı bu sebepten. İlan sahibinin kuşu dişi.

abi zaten ben kuşumun cinsini biliyorum çok benziyorlar diye yazmıştım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

arkadaşlar benim kuşun resmine bakmayın bu arada benziyorlar diye foto paylaşmıştım eylül arkadaşımın linkinden bakın fotosu banada eylül arkadaşımızın kuşu dişi geliyor

abi zaten ben kuşumun cinsini biliyorum çok benziyorlar diye yazmıştım :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:35 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

arkadaşlar benim kuşun resmine bakmayın bu arada benziyorlar diye foto paylaşmıştım eylül arkadaşımın linkinden bakın fotosu banada eylül arkadaşımızın kuşu dişi geliyor
Duyarlılığın için teşekkür ederim kardeşim.

Fikirleriniz için teşekkür ederim.Dişi olduğu kesinleşti.Sağlık olsun artık :) Teşekkürler yeniden.

Geri