Karadeniz Pet

Yavru Kuşum Felçmi ?

MERT BUTAY

Meraklı Üye
Yavru Kuşum Felçmi ? + VİDEO

Arkadaşlar Yavru kulum Felçmi Yoksa Benmi Öyle Görüyorum Felç 1 Kuşum Oldu Birkez ne yazıkki öldü ona benzer duruşu var midesi yerde zanki ayaklarını oynatamıyor ama yavru kuşum çok sağlıklı anneside bol bol besliyor.

Yavru kuşumun videosunu çektim sizler için lütfen bu konuda beni aydınlatırmısınız?

[YOUTUBE]5JS1ZUHlToE[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 17:54 --

Güncel.....

Son düzenleme:
Malesef anne üzerine fazla yattığı için yavru kuşunuz çarpık bacak olacak :( Bunun düzeltilme yöntemleri var. iNTERNET ÜZERİNDEN yada siteden çarpık bacak tedavisi yazarsanız tedavi yöntemleri karşınıza çıkacaktır.

Geçmiş olsun :(

Son düzenleme:
ayagına bat takıncada dişi beslemiyor ben 1 yavrumu bu nedenle kayıp etim inşallah dişi besler tez vakitte düzelir

Kusun tedavisi icin artik gec kalinmis kus buyumus tedavi icin sunger tedavisi yapsan bile cikarir buyudukce kendini biraz toparlar erkekse eslemez gecmis olsun

Geçmiş olsun çok üzücü bir durum gerçekten. acaba Bu durum çok sık rastlanan bir durum mudur ve bu durumu önceden farketmek mümkünmü

Kaç günlük bu kuş? Hala geç kalmış sayılmazsınız. Kuşu bir kahve finanına koyun fincanla beraber yuvaya koyun. Ayaklarna bant ya da sünger takın.her anne beslemez diye bişey yok.sürekli kontrol edin ayakları altında olsun eğer ayakları geride kalıyorsa ilerde çarpıklıktan daha fazla sıkıntı olur, ayakları kullanamaz o yüzden geniş sünger olması daha iyi olur, dirseklere kadar geçirdiğiniz sünger ayakları toparlar bir araya, daha sonra süngerli çekilmiş bir resmini atar mısınız? Bu tedaviyle 48 saatte düzelen kuşlar biliyorum. Sizinki belki bir haftayı bulur. Ama azimli olcaksınız. Gerekirse geceleri bikaç defa kalkıp ayakları kontrol edeceksiniz. O ayakları bi şekilde düzeltmeye bakın. Ben çarpık bacak yavru sahiplendim.Uçamıyor hareket edemiyor onu o halde görmek çok kötü bi durum

Kaç günlük bu kuş? Hala geç kalmış sayılmazsınız. Kuşu bir kahve finanına koyun fincanla beraber yuvaya koyun. Ayaklarna bant ya da sünger takın.her anne beslemez diye bişey yok.sürekli kontrol edin ayakları altında olsun eğer ayakları geride kalıyorsa ilerde çarpıklıktan daha fazla sıkıntı olur, ayakları kullanamaz o yüzden geniş sünger olması daha iyi olur, dirseklere kadar geçirdiğiniz sünger ayakları toparlar bir araya, daha sonra süngerli çekilmiş bir resmini atar mısınız? Bu tedaviyle 48 saatte düzelen kuşlar biliyorum. Sizinki belki bir haftayı bulur. Ama azimli olcaksınız. Gerekirse geceleri bikaç defa kalkıp ayakları kontrol edeceksiniz. O ayakları bi şekilde düzeltmeye bakın. Ben çarpık bacak yavru sahiplendim.Uçamıyor hareket edemiyor onu o halde görmek çok kötü bi durum

10emrf8.jpg

Örnek Resim RESİM ÖRNEKTİR Aynen Yarabandı ile yaptım böyle yuaya koydum.Bakalım 1 Ayda Sonuç Alırım İnş.

Geri