petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru kuşum için yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve simon07 tarafından 7 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. simon07

simon07 Guest

merhabalar arkadaşlar yeni üye oldum . yeni bir kuş aldım daha arka kuyruğu oluşmamış. su an yeni getirdim hiç bir ses çıkarmıyo öyle duruyo yemde yemedi normal midir?
    neler yapmam lazım bana alışması içim ayrıca yavru bir kuşu yetiştirme nasl yapılmalıdır bana geniş bir bilgi verirseniz minnettar olurum
    şimdiden teşekkürler..;)

2. Mehmet ŞEKER

yeni geldiği için öyle olur. normal bir durum.

3. simon07

simon07 Guest

teşekkürler ama onu çok iyi yetiştirmek istiyorum üreticilerden ve eğitimcilerden bilgi almak istiyorum.

4. berkcan__

berkcan__ Member

Beğenileri:
    0
    ilk önce bir isim bularak başlayabilirsin sonra elinden geldigi kadar ilgi gösermn lazm tabi korkutmadan ürkutmeden .elinde kafanda omuzunda dursun bolca konuş onunla elinle merdiven cıkar gibi hareket yapıtır alışsın sana .alıştıntan sonrda konuşturmaya başlarısın .

5. simon07

simon07 Guest

:D gecen elime alayım dedim korktu çok ürkek ne kadar narin olsamda ona D:

#5 simon07, 8 Temmuz 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Temmuz 2013
  6. simon07

simon07 Guest

kanatları daha gelişmemiş kücücük kuyrukta yok ne olacak bu hali :(

Sayfayı Paylaş