Karadeniz Pet

Yavru kuşum kabarık duruyor

Osman ÖZTÜRK

Meraklı Üye
U
agu5u2uj.jpg
ata3y3y6.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Osman bey bu kuş çok hasta. Hemen vitamin takviyesi yapın. Mama yedirin hazırlayabiliyorsanız. İshali var mı?

Mamayı veriyorum ishal var gibiydi avi diare verdim düzeldi ama kabarıklık ve halsizlik çok fazla

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu kuş kaç günlük , anne babanın yanından yeni ayrıldı ise yem kıramıyor olabilir , ya da ishal olduğu için halsiz düşmüş olabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

Mamayı veriyorum ishal var gibiydi avi diare verdim düzeldi ama kabarıklık ve halsizlik çok fazla

İshal kuşa mama verilmez kesinlikle yeşillik ve mama vermeyin.

Bu kuş kaç günlük , anne babanın yanından yeni ayrıldı ise yem kıramıyor olabilir , ya da ishal olduğu için halsiz düşmüş olabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:39 --

İshal kuşa mama verilmez kesinlikle yeşillik ve mama vermeyin.

37 günlük fakat anne baba beslemiyor yem kırabiliyor ama yerden sadece yiyor yemliğe giremiyor garip olan su hiç içmedi

Osman, normalde kuşlar içmiyor gibi durur ama su muhakak içiyorlardır.
Gene de için rahat etmesini istiyorsan kuşu tut gagasını suyun için çok kısa süre sok çıkar. hemen suluğun yanındaki tüneğe bırak sonra.

Son düzenleme:
Valla bence bu kuş yem kıramıyor. Özellikle tabana dal darı ve akdarı serp ki daha rahat kırıp yiyebilsin.

Kanarya yemi verdim bakalım ama ishal yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:37 -->-> Daha önceki mesaj 04:48 --

Yavruyu annesinin yanına koydum tekrar beslemeye başladı demekki biraz erken almışız yanından

Geri