Karadeniz Pet

Yavru kuşum kafes tabanına yerleşiyor

Simay Naz

Yeni Üye
Arkadaşlar iyi akşamlar öncelikle kuşum yavru disi bı baktım kusum yerleşmeye başladı acaba nesi var yada ne olabilir?? Bilgisi olan yorum yapabilirmi ??

Ekli dosyalar

• IMG_20180515_201519_HHT.jpg
    IMG_20180515_201519_HHT.jpg
    946.4 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20180515_201515.jpg
    IMG_20180515_201515.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 46
öncelikle kafesinizi güzelce temizleyip altına temiz kağıt serip dışkı fotoğrafı atın. gönderdiğiniz fotoğraftan dışkısı dağınık duruyor. ishali olabilir ya da üzerinde yürüyüp dışkıyı dağıtmıştır. o yüzden temiz kafeste net dışkı fotoğrafı gerek. kendince oyun da oynuyor olabilir. sizin önceki kuşunuz ölmüştü yanlış hatırlamadıysam. şu anda aynı kafesi kullanıyosanız iyice dezenfekte etmeniz gerekiyordu kullanmadan önce. kafes tabanının ızgarası olursa daha iyi olur. dışkıyla temas etmez. tahta tünek kullanmalısınız. plastikler ayaklarda yaralara neden olabiliyor.

Tmm Teşekkürler.. Ben diğer kuşum öldükten sonra iyice yıkadım

Arkadaşlar iyi akşamlar öncelikle kuşum yavru disi bı baktım kusum yerleşmeye başladı acaba nesi var yada ne olabilir?? Bilgisi olan yorum yapabilirmi ??
Eksik bilgi vermişsiniz. Sürekli mi kafes tabanında ? Yoksa ara ara mı öyle yapıyor ? Ayağında herhangi bir darbe vs var mı ? Kuş erkeğe benziyor dişi olduğundan emin misiniz ?

Eksik bilgi vermişsiniz. Sürekli mi kafes tabanında ? Yoksa ara ara mı öyle yapıyor ? Ayağında herhangi bir darbe vs var mı ? Kuş erkeğe benziyor dişi olduğundan emin misiniz ?
Dişi olduğundan eminim hyr sürekli kafes tabanında değil ayağına herhangi bir darbe almadı

Geri