Karadeniz Pet

Yavru Kuşum Pamuk Öldü Sebebi Ne Olabilir?

Geçmiş olsun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ani ölümse ya krizdir ya da çarptıysa iç kanamadan dolayıdır diye biliyorum
geçmiş olsun :(

Geçmiş olsun

cok geçmiş olsun. çok üzüldüm.

Benim 8 yıl baktığım kuşumda krizden öldü.8 yıl dile kolay kardeşim gibiydi.Bedenini beze sarıp evde saksı bulup ona koydum.1 yıldır hala balkonda duruyor.Balkona gidemiyorum bu yüzden.Bağlılık çok kötü birşey.

Sizinki daha zor bir durum geçmiş olsun elden bir şey gelmiyor ne yazıkki bu durumlarda :(

geçmiş olsun allah kimseye yaşatmasın bu üzücü durumu
Sağolun. Âmin.

Geçmiş olsun kardeşim. İnşallah bir daha böyle bir üzüntü yaşamazsın. Sen vazgeçme bu sevdadan.
Sağolun. Inşallah kimse yaşamaz.

çok geçmiş olsun üzücü bir durum
Sağolun aynen öyle :(

Geçmiş olsun.Çok tatlı ama bir o kadar da hassas canlılar.Hayatları pamuk ipliğine bağlı sanki.Ölümlerine Yürek dayanmıyor ama yapacak birşey yok işte.Ben de 2 gün önce yavru dişi kuşumu ishalden kaybettim

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sağolun sizede geçmiş olsun.

Sağolun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:45 --

Geçmiş olsun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağolun.

ani ölümse ya krizdir ya da çarptıysa iç kanamadan dolayıdır diye biliyorum
geçmiş olsun :(
Yok çarpmadı bir anda gözümün içine bakarak can verdi.

Sağolun

cok geçmiş olsun. çok üzüldüm.
Sağolun

önceden ben internette rastlıyordum muhabbet kuşu ölenlerin ne kadar çok ağladıklarına yapmacık olduğunu düşünürdüm alt tarafı kuş derdim kuş işte ya
ama işte gün geldi devran döndü bende muhabbet kuşu besliyorum nisanın ortalarında 1 yaşına girecek yavruykenden beri besliyorum bende nisanın 4 ünde doğdum onla aynı ayda doğmuş olmak bile çok güzel ona o kadar bağlandım ki yokluğunu düşünmesi bile mahfeder beni oysa ufacık kuş ama alt tarafı kuş değilmiş kocaman kalpleri var :eek:

Sevgi sözcükleri duyduğu zaman çocuk gibi şımaran,kendi küçücük,yüreği kocaman canlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri