petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru kuşum sağlıksız mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sercanhcoban tarafından 22 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. sercanhcoban
    Gizli

Merhaba arkadaşlar, bugün yeni bir yavru kuş aldım gagasındaki siyahlık hala belli olabiliyor. Fakat kuşumun kuyruğu aşağı düşük duruyor, popo kısmında da hafif kellik footoğraflarda göreceğiniz üzere, kendini kabartma yok. Bugün ilk günü olduğu için kuyruğu aşağı düşük olabilir mi korkudan vs, popodaki kellik sıkıntı mıdır? Kuşumu değiştirmeme gerek var mı yoksa önemli bir sağlık problemi yok mu? Son olarak şu sıralar uyumaya başladı (uzunca bir süre salmıştım baya yoruldu uçarken) genel tablo sıkıntılı mı?

2. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    dişiyse yumurtası var galiba kuyruk düşük
    bence ilk günlerden salma biraz alışsın ortama :)

#2 Mubiş5, 22 Eylül 2014
    Son düzenleme: 22 Eylül 2014
  3. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Yok artık bune ya daha 2 aylık kuş ne yumurtası hocam töbe töbe sonra tolga neden kızıyor oluyor. Bilmediğiniz işlere karışmayın insanları yanlış yönlendiriyorsunuz.

4. Mubiş5

Mubiş5 New Member

Beğenileri:
    0
    pardon hocam kafasına dikkat etmedim kuyruğu düşük görünce önemli değil uyardığın için sağol

5. sercanhcoban
    Gizli

Valla admin Selen hanımın bir yazısını okumuştum ilk gün salın zaman geçirin diyordu bir önceki kuşumu da ilk gün salmıştım elimle beslemiştim çok iyi ve tatlı bir kuştu, bu biraz inatçı ama uyum sağlıyor ele gelmelerimiz başladı allahtan :) Ama sağlığından şüpheliyim özellikle popo kısmındaki kel kısımlar bir de kuyruk :S :(

6. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bırakın şimdi kuşun kıçını, şuan gayet sağlıklı duruyor ilk gün salmam aldığım kuşları ikinci gün salarım her zaman... ilk günü atlatsın dahada canlanır diye düşünüyorum ;) maşallah güzel kuş.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

7. sercanhcoban
    Gizli

anladım valla sağolun içime dert olmuştu hastalıktan dolayı falan döküldü sandım popo tüyleri umarım dediğiniz gibi sağlıklıdır :)

Sayfayı Paylaş