Karadeniz Pet

Yavru kuşum sağlıksız mı?

• Konbuyu başlatan sercanhcoban
  • Başlangıç tarihi
S

sercanhcoban

Guest
Merhaba arkadaşlar, bugün yeni bir yavru kuş aldım gagasındaki siyahlık hala belli olabiliyor. Fakat kuşumun kuyruğu aşağı düşük duruyor, popo kısmında da hafif kellik footoğraflarda göreceğiniz üzere, kendini kabartma yok. Bugün ilk günü olduğu için kuyruğu aşağı düşük olabilir mi korkudan vs, popodaki kellik sıkıntı mıdır? Kuşumu değiştirmeme gerek var mı yoksa önemli bir sağlık problemi yok mu? Son olarak şu sıralar uyumaya başladı (uzunca bir süre salmıştım baya yoruldu uçarken) genel tablo sıkıntılı mı?

dişiyse yumurtası var galiba kuyruk düşük
bence ilk günlerden salma biraz alışsın ortama :)

Son düzenleme:
dişiyse yumurtası var galiba kuyruk düşük
bence ilk günlerden salma biraz alışsın ortama :)

Yok artık bune ya daha 2 aylık kuş ne yumurtası hocam töbe töbe sonra tolga neden kızıyor oluyor. Bilmediğiniz işlere karışmayın insanları yanlış yönlendiriyorsunuz.

pardon hocam kafasına dikkat etmedim kuyruğu düşük görünce önemli değil uyardığın için sağol

Valla admin Selen hanımın bir yazısını okumuştum ilk gün salın zaman geçirin diyordu bir önceki kuşumu da ilk gün salmıştım elimle beslemiştim çok iyi ve tatlı bir kuştu, bu biraz inatçı ama uyum sağlıyor ele gelmelerimiz başladı allahtan :) Ama sağlığından şüpheliyim özellikle popo kısmındaki kel kısımlar bir de kuyruk :S :(

Bırakın şimdi kuşun kıçını, şuan gayet sağlıklı duruyor ilk gün salmam aldığım kuşları ikinci gün salarım her zaman... ilk günü atlatsın dahada canlanır diye düşünüyorum ;) maşallah güzel kuş.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

anladım valla sağolun içime dert olmuştu hastalıktan dolayı falan döküldü sandım popo tüyleri umarım dediğiniz gibi sağlıklıdır :)

Geri