Karadeniz Pet

Yavru kuşum, sizce sorun ne???

Anıl ATIŞ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
arkadaşlar muhabbet kuşum biraz hareketsiz yavru olduğu için mi sizce??
2 battaniye arasına sarıyorum yuva gibi yapıyorum böyle sıcak tutarmı onu? yada kafesdemi kalsın??? ne yapabilirim

Fotolar.

Son düzenleme:
Kalesinden çıkarıp böyle sarma ne kadar çok avuclayip eline alırsan o derece hasta olur ortamı sıcak olsun ve kanarya yemi dökün tabana

Tüğlerine bakılırsa hasta gibi duruyr. Ama bilemedim şimdi :)

bence kuşu fazlasıyla bunaltmıssınız, battaniyeye sarmalar felan, bir uzmandan duyduğum kadarıyla kuşlar için sıcaktır soğuktur pek farketmez, tabi bi anda soğuk yerse hasta olabilir stabil bir soğukta veyada sıcakta kalması yeterli. Ama kuş yavru ve yavrular sürekli uyur. Bence kuşunuzu biraz kendi başına bırakın kafesinde yemini suyunu kumunu vitamınını mamasını vs. eksik etmeden bırakın kendi başına avucunuza alıp bunaltmayın.

Ek : kafese tahta tünek koyun.

Son düzenleme:
bence kuşu fazlasıyla bunaltmıssınız, battaniyeye sarmalar felan, bir uzmandan duyduğum kadarıyla kuşlar için sıcaktır soğuktur pek farketmez, tabi bi anda soğuk yerse hasta olabilir stabil bir soğukta veyada sıcakta kalması yeterli. Ama kuş yavru ve yavrular sürekli uyur. Bence kuşunuzu biraz kendi başına bırakın kafesinde yemini suyunu kumunu vitamınını mamasını vs. eksik etmeden bırakın kendi başına avucunuza alıp bunaltmayın.

Ek : kafese tahta tünek koyun.

3. gün bügün eve geleli elime falan geliyor yem yemeye haklısınız inş hasta flan değildir

not : bu arada kendi elimize geliyor gayette memmun ama rahat bırakcam daha

Son düzenleme:
Hasta gibi. Katılıyorum çok bunaltmışsınız. Vitamin veriyor musunuz? Ayrıca bu konuda kalıteli ve sağlıklı yemlerde vermek kuşun sağlığı açısından büyük bir önem taşıyor. Ceyeranda birakmayın. Yada çok daraltmayın. C vitamini tükettirin.

Hasta gibi. Katılıyorum çok bunaltmışsınız. Vitamin veriyor musunuz? Ayrıca bu konuda kalıteli ve sağlıklı yemlerde vermek kuşun sağlığı açısından büyük bir önem taşıyor. Ceyeranda birakmayın. Yada çok daraltmayın. C vitamini tükettirin.

Kendini elime acayip çok geliyor elimde yatıyor ama artık kafesde bırakcam vitamin vermedim daha kanarya yemi aldım ondan veriyom

Kendini elime acayip çok geliyor elimde yatıyor ama artık kafesde bırakcam vitamin vermedim daha kanarya yemi aldım ondan veriyom

Berk Bey kuşunuz hasta olsada size sevgisini devam ettirir. Yani elinize falan gelir. Kanarya yemleri hakkında fazla bilgim yok. Genelde vitamin kullanırım. Ama kanarya yemide iyi geliyor diye biliyorum. Umarım iyileşir kuşunuz....

Geri