Karadeniz Pet

yavru kuşum tünekte mi kalsın?

Hakkı ELALDI

Meraklı Üye
Yeni yavrumu tünekten indireyim mi yoksa tünektemi kalsın karar veremedim. 1.5 aylık yavru.Tünekten tüneğe geçerken biraz zorlanıyor. Ama tünekte durabiliyor..Ne yapayım sizce?

Tünekte durabiliyorsa sıkıntı yok kardeşim. Kafesin tabanında eğer tel ızgara varsa onu kaldır tabana yem serpiştir eğer yemlikten yiyemiyorsa ordan yer. Suluğunuda olabildiğince tabana yaklaştır.

arkadaş senin çiftin yeri sessiz sakin yermi oturma yerimi odan gibi bir yerde benim kuşlar bi çiftleşemedi gitti

daha birşey yemedi yarın yer büyük ihtimal. Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar.. :)

Tünekte durabiliyorsa sıkıntı yok kardeşim. Kafesin tabanında eğer tel ızgara varsa onu kaldır tabana yem serpiştir eğer yemlikten yiyemiyorsa ordan yer. Suluğunuda olabildiğince tabana yaklaştır.

Muhammed ustaya aynen katılıyorum. Yavru olduğu için zorlanıyor olabilir, zamanla alışır.

arkadaş senin çiftin yeri sessiz sakin yermi oturma yerimi odan gibi bir yerde benim kuşlar bi çiftleşemedi gitti

benim ki çift değil kardeşim.yeni alındı yavru..Kuşların iyice kızıştığından emin ol..nijer kullan ve yuvalığı tak dişinin ilgisi çoğalacaktır..

Geri