Karadeniz Pet

Yavru Kuşum Uçamıyor

Kuyruk aşırı kısa gibi bana göre. bu tür bembeyaz kuşların yaşını tahmin edemiyorum. büyük ihtimal yavrudur

Kuyruk aşırı kısa gibi bana göre. bu tür bembeyaz kuşların yaşını tahmin edemiyorum. büyük ihtimal yavrudur

Evet kuyruğu aldığımdan bu yana kısa , kuş uçuyor ama yüksekten aşağı doğru uçuyor :( , çok da tatlı daha ilk günden elime parmağıma hatta benim yavru erkeğe bile alıştı , erkek dişinin üstüne bile çıkıyor düşünün o derece alıştılar birbirlerine.

Kimse yardımcı olmayı düşünmüyor sanırım ?

Kanadında bir yaralanma olmuştu sanırım kuyruğu da kısa olduğu için bir an önce yere inmeye çalışıyor kuyruğu uzayıp kanadı iyileşince düzelir inşaallah

Peki çok mu yavru bu kuş ? alırken bana 1.5 aylık demişti ama ? sanki biraz daha küçük

Gerekli cevaplar verilmiş sanırım ben bazı fotoğrafları göremiyorum ne yazıkki çalıştığım kurum engel koyuyor

Gerekli cevaplar verilmiş sanırım ben bazı fotoğrafları göremiyorum ne yazıkki çalıştığım kurum engel koyuyor
Kanadında yaralanma vardı hocam merhem söyledim tüy de dökülmüş bu sebepten de yulaf ve b vitamini önerdim

B vitamini yavrular için vitamin de oluyor değil mi ? Suya kattığımız vitaminde ?
Evet b vitamini eksikliğini karşılar ancak tek başına yetersiz kalır yavru kuşlara probiyotik takviyesi de yapmanız yararlı olacaktır

Evet b vitamini eksikliğini karşılar ancak tek başına yetersiz kalır yavru kuşlara probiyotik takviyesi de yapmanız yararlı olacaktır

Hocam dün biraz araştırdım da kuşumda tüy hastalığımı var acaba ?

Son düzenleme:
Gördüğün kadarıyla tüy ile ilgili bir rahatsızlığı yok ama yine de araştırmanızı ben söylemiştim önleyici olması için

Tüy hastalığı var mı diye düşünüyorum , yazmayı unutmuşum :(

Geri