Karadeniz Pet

yavru kuşum...

Rumeysa ŞEVİK

Yeni Üye
Yavru kuşum var iki aylik kadar. Yemligin yanindaysa sürekli yem yiyor kursagi o kadar sisiyor ki patlayacak gibi oluyor. Yemlige uzaktaysa da hic yem yemiyor sanki yemligin yerini unutuyormus gibi ve sürekli gagasini gicirdatiyor. Ayrıca gaga tasini kfese koyali çok olduğu halde gaga tasindan çok korkuyor ve hic kemirmiyor. İki hafta oldu eve geleli hala alismadi bize. Bi derdi mi var anlamiyorum sizce bunlar normal hareketler mi? :confused: ha bi de kuş kumunu yem zannediyor olabilir mi onu koyduğunda yem yer gibi yiyor çok fazla yiyor zarari olursa diye cikardm iyi mi yapmisim bilemedim

Son düzenleme:
Kum kalsın bunlar normal şeyler sabrederek ilgilenin inşaallah her şey güzel olacaktır maşallah kuslariniza

Murat ağabey sanırım gözde bir sorun olabilir mi demiş.

Parmağınızı götürdüğünüz de tepkisi oluyor mu kafasını çekiyor mu fakat gaga taşından korkuyor falan demişsiniz demekki tepki veriyor çevresine

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:55 -->-> Daha önceki mesaj 01:54 --

Ben dediğim gibi bunların normal şeyler olduğunu düşünüyorum zamanla geçer acemiliği atar üzerinden

Umarim sizin dediğimiz gibidir biraz daha bekliycem alismazsa bi veterinere gosteririm inşallah sagligi yerindedir :(

Kuşunuz ne zamandır sizinle?

Daha yeni yeni alışıyrdur ortamına ailesine evine zamanla bunu atacaktır üzerinden

İnşallah ya onu sevmek istiyorum korkunca üzülüyorum kiyamuyorum evlat gibi oldular benim icin. Çok tesekkur ederim size rahatladim :)

Rica ederim sık aralıklarla ve sakin bir şekilde konuşun ilgilenin onunla güvenini kazanın daha sonra ayrılmaz olursunuz

Yavru kuşum var iki aylik kadar. Yemligin yanindaysa sürekli yem yiyor kursagi o kadar sisiyor ki patlayacak gibi oluyor. Yemlige uzaktaysa da hic yem yemiyor sanki yemligin yerini unutuyormus gibi ve sürekli gagasini gicirdatiyor. Ayrıca gaga tasini kfese koyali çok olduğu halde gaga tasindan çok korkuyor ve hic kemirmiyor. İki hafta oldu eve geleli hala alismadi bize. Bi derdi mi var anlamiyorum sizce bunlar normal hareketler mi? :confused: ha bi de kuş kumunu yem zannediyor olabilir mi onu koyduğunda yem yer gibi yiyor çok fazla yiyor zarari olursa diye cikardm iyi mi yapmisim bilemedim

Benim yavru kuşum da 40 günlük.Bize alışmaya başladı ancak yem yeme Şekli sizin kuşla aynı.Yemliği görür Görmez saatlerce kafasını çıkarmıyor içinden.Az önce kursağını kontrol ettim.Şu makinelerde verilen küçük toplardan yutmuş gibi aynen.Ben de çıkardım Yemliği şimdi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benim yavru kuşum da 40 günlük.Bize alışmaya başladı ancak yem yeme Şekli sizin kuşla aynı.Yemliği görür Görmez saatlerce kafasını çıkarmıyor içinden.Az önce kursağını kontrol ettim.Şu makinelerde verilen küçük toplardan yutmuş gibi aynen.Ben de çıkardım Yemliği şimdi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yemligi neden cikariyorsunuz önünden ??

O zaman tombise maşallah

Geri