petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru kusuma es

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve goktugtahta123 tarafından 21 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. goktugtahta123

Benim erkek bi yavrubkusum var ben buna es alip ocak subat gibide yavru almak istiyorum sizce yaoabilirmiyim yani yavruyken birarada olsalar anlasabilirlermi

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. ogretmen

ogretmen Guest

Siz es alin yavrudan raket daha cabuk uyum saglarlar.iyi bi bakimla es tutarlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:43 -->-> Daha önceki mesaj 00:38 --

Levent abi bizim bu erkek kusu napcam ben simdi.disi uc yumurtayla kuluckada.ikisi dolu biri bugun oldu.yanina atacam disinin ama uc yumurtayi daha once kirmisti biliyosunuz.boule esinden ayri olmasi hem kusu hem beni uzuyor.garibim bir haftada zayifladi.gunde yarim saat yanyana getiriyorum.

#3 ogretmen, 21 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Eylül 2014

Sayfayı Paylaş