petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru kuşumdaki tüğ eksikliği

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yenikent tarafından 19 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Yenikent

Yenikent New Member

Beğenileri:
    0
    30 günlük yavru kuşumun tüglerindeki gelişim diger yavrularıma göre daha az gelişmiş gördüm sizlerinde görüşünü almak istedim.
    [​IMG][​IMG]

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    beslenmeye çok dikkat etmeniz gerekiyor.yem olarak kaliteli karışık yem kullanmalısınız.kuşlarnızın mamasına kata bileceğiniz kaliteli vitamin takviyeleri var.ben sadece bira mayası kullanıyorum.haftada bir defa kuşlarınıza karışık sebzeden salata yapıp ikram etmenizin çok faydası var.haftada bir sularına K vitamini takviyesi yapabilirsiniz.sizin yerinizde olsam kuşlarımı salmada dinlenmeye alıp kendilerini toparlayana kadar üretimi durdururum.

3. Yenikent

Yenikent New Member

Beğenileri:
    0
    İlk yavruları bu kuşlarımın babasının da uçuş kanatlarında problem var acaba ondan dolayı olabilirmi? Babada olan bir sorun yavrulara direk geçermi

#3 Yenikent, 19 Şubat 2016
    Son düzenleyen: Moderatör: 19 Şubat 2016
  4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Babadan kaynaklı sorun olabilir inşaallah uzar

5. Yenikent

Yenikent New Member

Beğenileri:
    0
    Benim yapabileceğim neler var ?

Sayfayı Paylaş