petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru kuşumun cinsini öğrenmek istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Hakan YILDIZ tarafından 26 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan YILDIZ

Kuşumun cinsi hakkında görüşlerinizi bekliyorum İngiliz kırığı veya Hollanda dediler kararsız kaldım not: tüneki değiştirdim şuan tahta tünek bulunmakta. [​IMG][​IMG][​IMG]

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    İngiliz kırığı.

3. Hakan YILDIZ

Hocam teşekkür ederim merakımı giderdiniz ben kuşu petshopta beni al diyordu resmen o yüzden aldım çok tatlı güzel. Bir sorumda kırık olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz

4. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Çok güzel ir erkek, büyüdüğünde acayip olacak emin olabilirsin :)
    Kuşların ırkını vs. araştırman yeterli, araştırdıktan sonra kolayca hangi kuşun çek hangisi ingiliz hangisi kırık vs. anlayacaksın kolayca :)

5. Engin DERİM

İngiliz kırığı doğru teşhis kesinlikle, ingiliz kuşlar biraz soğuk olur. Kırma olması o huyunu biraz kırar. İnsan canlısı olur. Güle güle besleyin.

6. Umutcan AĞLAR

Allah nazarlardan saklasın

7. Hakan YILDIZ

Yaklaşık 500 civarı kuş gördüm ( 15 civarı petshop gezdim) beni al diyen kanımın ısındığı tek kuştu hemen aldım ve müthiş olacağına eminim.

8. Hakan YILDIZ

Valla hiç soğuk değil benim kuşum. Ben evde olduğum sürece ona özgürlük veriyorum kafesi devamlı açık ne zaman isterse çıkıp geziyor geri gidiyor kendini sevdiriyor ele geliyor. Ben evde olmayınca açmıyor annemler görseniz dışarı çıkacağım diye çıldırıyormuş resmen bende şahit oldum kafesi açana kadar deliriyor açınca mutlu oluyor :)

9. Hakan YILDIZ

Âmin teşekkür ederim

10. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Hayırlısı olsun. Kırık olup olmadığı duruşundan, kafa şeklinden, vücut tipinden, kanat kuyruk uzunluğundan, beneklerden vs. vs. anlaşılabilir. Çok tatlı bir velet maşAllah. İlk resimde gaga taşı kuyruğu kapatmış boyalı civciv misali görünmüş :)

11. Hakan YILDIZ

Hiç dikkat etmedim evet öylemiş cidden :) veleti evde kafese koyamıyoruz illaki o kafes kapısı açık olacak istediği yere gidecek yoksa kafeste taklalar atıyor bir aşağı bir yukarı kafasını dışarı çıkartmaya çalışıyor fln izlemesi muhteşem :)

12. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    evet anımsatıyor benim kuşumun yavru hali maşallah güzel kuş

13. Numan Küçük

Allah nazardan saklasin. Maşallahı var gerçekten.. Erkek bu arada.. saygılarımla.. sağlıklı günler

14. Hakan YILDIZ

Teşekkür ederim çok oyuncu bir kuşum var :)

Sayfayı Paylaş