Karadeniz Pet

Yavru Kuşumun Cinsiyeti Nedir?

26 günlük bende dişi diye yorumladım ancak emin olamıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:11 -->-> Daha önceki mesaj 12:41 --

Hiç yorum yokmu

Dişi olabilir ancak 1 ay sonra belirginleşir bekle bakalım maşallah kuşuna

ay35G4.jpg

89ZgNn.jpg

YjkBO2.jpg

kuşlarımın cinsiyeti ve yaşı ile ilgili yorumlarınızı alabilir miyim?
sarı olanın dişi olduğunu düşünüyorum ceresinde de kahverengileşme başladı. üretim için uygun mudur sizce?

Moderatör tarafında düzenlendi:
yaşları 1-2 aylık, cinsiyetinden pek emin değilim ama sarı olan dişi mavi olan erkek gibi geliyor bana emin değilim

bu kuş erkek olacak
maşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:58 -->-> Daha önceki mesaj 13:57 --

ay35G4.jpg

89ZgNn.jpg

YjkBO2.jpg

kuşlarımın cinsiyeti ve yaşı ile ilgili yorumlarınızı alabilir miyim?
sarı olanın dişi olduğunu düşünüyorum ceresinde de kahverengileşme başladı. üretim için uygun mudur sizce?

*sarı dişi
*mavi erkek

Ben konu açtım kuşumun cinsiyeti ile ilgili Mustisn nickli kullanıcı kardeşim kendi resimlerini koyarak yorum istemiş. Sizde yeni konu açarak sorgulasanız daha iyi olmazmı. Konunun gidişi değişmiş ve arkadaşlar sizin kuşlara yorum yapmaya başlamış. Neyse site yöneticilerine ricam benim açtığım konuyu kaldırabilirler mi. Artık bir önemi kalmadı

forumu yeni kullanmaya başladım hazır başlığa böyle birşey yazmak uygun gibi gelmiştir. sıkınıtı nedir gerçekten anlayamadım?

Arkadaşım ben yorum alamadan insanlar senin kuşların resimlerini görünce onlara yorum yapmaya başlamış. Ben kendi sorumun cevabını tam olarak alamadım. Ayrıca yeni başladıysan sorular bölümünün alt kısmında yeni konu aç diye bir yer var ordan soru sorabilirsin

Arkadaşım saygısızlık yapmayalım lütfen. He he ne demek

Geri