petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Kuşun Ayak Morarması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yusuf88 tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Yusuf88

Yusuf88 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Alt komşumuz bir muhabbet kuşu almış. 2-3 aylık yerli erkek . Ben biraz tecrübeli olduğumdan bakmam için çağırdı . Kuş maşallah çok uysal bir kuş eşyadan ve ortamdan korkmuyor ve bugün alınmasına rağmen ele ve omuza alıştırdık.Anlaşılan bizden korkmuyor. Lakin dikkatli baktığımda ayağında hafif bir morarma olduğunu fakrettim. Bunun nedeni yavru olmasından mı yoksa bir rahatsızlığı mı var tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Teşekkürler [Şunuda belirtelim kuş gayet neşeli sadece yeni geldiği için ortama biraz meraklı]

2. Rahim Guguş

Beğenileri:
    0
    güzel yürüyorsa sıkıntı yok yavru olduğu içindir :)

3. Yusuf88

Yusuf88 New Member

Beğenileri:
    0
    Rahim abi yorum için teşekkür ederim. Aynen yürümesinde , yemesinde , kakasında her hangi bir sorun yok. Sadece ortama biraz meraklı.Bende yavru olduğu içindir diye tahmin etmiştim. Tekrar teşekkürler =)

Sayfayı Paylaş