petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru kusun cinsi ve irki nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve edk tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. edk
    Gizli

edk Guest

Selam arkadaslar araniza yeni katildim. Belcikada yasiyorum burda evinde muhabbet kuslari olan belcikalidan bugun yavru muhabbet kusu aldim. Tahminen yaklasik 5 haftalik filan cunku yuvasindan cikartip verdi. Bu yavru kusun cinsi ve irki nedir acaba?Bilgisi olan arkadaslarin yorumlarini bekliyorum simdiden tesekkurler.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Daha çok küçük biraz zaman geçsin.

4. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  5. edk
    Gizli

edk Guest

Arkadaslar yorumlariniz icin tesekkurler, aklima takilan birsey var 4. ve 5. resimde gordugu gibi kanatlarindan bazilari bu sabah baktigimda birkac tanesi dokulmus, normalmi acaba bu? yavrular bu aralikta kanat tuylerini degistirirmi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:35 -->-> Daha önceki mesaj 12:31 --

konu kilitlenebilir

Sayfayı Paylaş