Karadeniz Pet

yavru kuşun cinsiyeti.

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
merhaba. fotoğrafta ki yavrunun cinsiyeti nedir ?

bgE0an.jpg

dWNJaQ.jpg

Fotoğraf yaniltmiyorsa erkek Ustam

çok teşekkürler herkese bu kuş dişi şu anda ikinci kuluçkasında yavru büyütüyor. konuyu açmamın nedeni bırda sadece fotoğrafa yorum yapabiliyoruz ve bazen fotoğraf gerçekten yanıltıyor. o yüzden kimse bir fotoğraftan %100 kimse emin olamaz. sürekli ortada cinsiyet konuları var elimden kaç yavru geçti ki ben yeme atlamadan cinsiyetleri anlıyorum kendi kuşlarımda fotoğraftan bakarak çok arada kalıyorum.

yorumlarınız için teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:27 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

Fotoğraf yaniltmiyorsa erkek Ustam

usta çok kötü yanıltıyor fena :)

Aynen öyle eldeki kuş ile burdaki kuş bir olmuyor fotoğraf çok yanıltıcı kuşa dişi diyip canlı gördüğüm kuş oluyor bi bakıyorum bariz erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 00:28 --

Burdan mor Eflatun gibi görünüyor çete yine bu şekilde mi?

çok teşekkürler herkese bu kuş dişi şu anda ikinci kuluçkasında yavru büyütüyor. konuyu açmamın nedeni bırda sadece fotoğrafa yorum yapabiliyoruz ve bazen fotoğraf gerçekten yanıltıyor. o yüzden kimse bir fotoğraftan %100 kimse emin olamaz. sürekli ortada cinsiyet konuları var elimden kaç yavru geçti ki ben yeme atlamadan cinsiyetleri anlıyorum kendi kuşlarımda fotoğraftan bakarak çok arada kalıyorum.

yorumlarınız için teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:27 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

usta çok kötü yanıltıyor fena :)

sende soruyosan biz napalım dicektim sonra direk erkek yazdım:) haklısın hocam yanıltabiliyor gercekten

Ha Ustam yavru olmadığı belliydi zaten ayaklardan :)

Aynen öyle eldeki kuş ile burdaki kuş bir olmuyor fotoğraf çok yanıltıcı kuşa dişi diyip canlı gördüğüm kuş oluyor bi bakıyorum bariz erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 00:28 --

Burdan mor Eflatun gibi görünüyor çete yine bu şekilde mi?

yok kömür karası şimdi :) 1 yaşına geldi ama yavruyken cere aynen böyle duruyordu fotolarda.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:34 -->-> Daha önceki mesaj 00:33 --

Ha Ustam yavru olmadığı belliydi zaten ayaklardan :)

yok yahu yavruydu orda 2 aylık felan. bir de rengi de değişti tam mutasyon oldu gövde yeşil mavi oldu tüyden sonra :)

Ben de dedim fotoğrafla oynama mi yapıyorsun kafa desem yavru ayak desem bi bak nasıl :)

Ben de dedim fotoğrafla oynama mi yapıyorsun kafa desem yavru ayak desem bi bak nasıl :)

yok flassız oynamasız ter temiz foto :) e eğerli kuşlarımdan da biridir. jumbo kadar yumurtluyor maşallah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:44 -->-> Daha önceki mesaj 00:42 --

EzALdv.jpg

bu sarı yüz

Maşallah bereketli üretimler olsun inşaallah belli zaten asil

Maşallah bereketli üretimler olsun inşaallah belli zaten asil

manisa kuşu. onların kırıkları iyidir. adam kuşçuluğu bıraktı o ayrı petshopların ölü fiyatlarından suriye felan kuşları yüzünden. şükür ki bunu yakalamıştım. sağol :)

Gidip mi aldın gönderdiler mi

Gidip mi aldın gönderdiler mi

ben 7 ay denizlideydim oraya yolladı. damızlıkları yavruyken topladım hep. beyaz bir jumbo kırığı var o ümit ok diye bir üretici var babası dedesi kuşçu babasından çok şey öğrendim.onlardan aldım. aydın da bir üretici vardı üşenmedim aydından gittim aldım falan filan yani o dönem gerçekten yavru avına çıkmıştım şimdi güzel renkte yavrular alıyorum.

En güzelini yapmışsın maşaallah

Geri