Karadeniz Pet

Yavru kuşun Irkı hakkında yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Aysu GÖKTÜRK

Meraklı Üye
[[/IMG]
L429Jz.jpg

d2oY6Q.jpg

Popy3v.jpg

7bYlG5.jpg

Sizce ırkı nedir? Ve cinsiyeti erkek değil mi ? Teşekkürler..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:04 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

Arkadaşlar kuş 40 tl eder mi ve ırkı nedir sizce? Şapşi kaçtığından beri kafayı yicem.Arkadaş olur ve acımı bastırır umuduyla bu kuşu düşündüm.Sizin de fikirlerinizi almak istiyorum.

Son düzenleme:
Kus erkek ve yerli bence.
Güzel kus maşallah.

Tosun tosun. :D bence yerli değil. O göğüs yerli gogsu degil. Ingiliz kirmasi falan olabilir. Kuş piyasasi da boyle. 40 tlden asagi bulmak zor. Yaşi da Tam eğitmelik ben cok begendim. Gule gule besle

Teşekkürler.Bana da kırma gibi geldi ama emin olamadım.Size danışmadan almak istemedim.Yarın sahibi ile iletişime geçicem :) Çok sağolun ^^

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan 27.07.15 mesaj 00:10 -->-> Daha önceki 26.07.15 mesaj 23:36 --

d2oQVL.jpg

Son bişi.Peki sizce sol ayakta bir sorun var mı.1-2 resimde yayık ve dışa doğru duruo .1 tane tüneği kavradığı resim de var.Pek anlayamadım ben

Var gibi duruyo güncel tutalim daha iyi bilen bi arkadaş yorum yapsin. Ama bana sorarsaniz ayağinda ufak bi problem de olsa , üretim amaçlamiyorsam ben bu kuşu alirdim :D cok guzel masallah

zVg8W7.jpg

VLAZ5v.jpg

Bu gri kuş da kardeşi sanırım.Doğrusu bu da tüneği kavramamış :S

Son düzenleme:
Sanırım yok bi seyleri ya. Cok yavrular daha yeni yeme düşmuşler besbelli. Gagasi bile simsiyah. Bence tecrubesizlikten yamuk basiyo.

Olabilir.Neyse sorun olsa da olmasa da bu kardeşlerden biri kısmetim gibi hissediorum :) Yarın görücez bakalım nolacak.Yardımınız için teşekkürler Doğukan bey.

Olabilir.Neyse sorun olsa da olmasa da bu kardeşlerden biri kısmetim gibi hissediorum :) Yarın görücez bakalım nolacak.Yardımınız için teşekkürler Doğukan bey.
Aldiktan sonra fotografini paylasirsaniz biz de masallahimizi esirgemeyiz :D kolay gelsin aysu hanim

Son düzenleme:
Geri