Karadeniz Pet

Yavru kusun kanat tuylerinin dokulmesi normalmi?

E

edk

Guest
Arkadaslar 2 gun once aldigim yaklasik tahminen 5 haftalik olan yavru muhabbet kusumun kanat tuyleri kopartilmis gibi dokulme var, dun 7-8 tane kafesinde buldum bugunde 3-4 tane var bunlar normalmi acaba? Bu donemde yavrular kanat ve tuy dokermi?
32VMV4.jpg

WWPaPL.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
resım atarsan cok ıyı olur suankı sonuç kus french month

Farketmez buda french month diger lerine gore tuy acisinda hafif geciriyor kanat ucu ve kuyrruk dokuluyorsa french month malasf

Kanat uclarında hafif kanamalar olduysa french month teshisi koyabilirsiniz ki şu durumda bile moderatörümüz yorumunda haklı,

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kuyrukta dokulme yok sadece kanatlarinin kenarlarindakiler dusuyor. Arkadaslar az once aldigim kisiyi aradim kendisinin herzaman kontrol ettigini soyledi, yoksa diger kuslarda hasta olurdu dedi, kusu yuvasindan cikartip vermisti bana yavru oldugu icin yuvada dar yerde kaldigindan dolayi dokuluyordur diyor. Ayrica kopan tuylerinin koklerinle kanama filan yok sanki kurumus dokulmus gibi. Bir iki gun daha bekle dedi cunku daha cok kucuk normal olabilir dedi. Sizce ne yapmaliyim? Bu arada ben yurt disinda yasiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:27 -->-> Daha önceki mesaj 13:10 --

Aldigim yere tekrar verdim kusu baska bir tane aldim ama tam yavru degil birazdan baska bir konuda yasi ile ilgili fikirlerinizi bekliyorum arkadaslar yorumlariniz icin tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:35 -->-> Daha önceki mesaj 15:27 --

konu kilitlenebilir arkadaslar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri