petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru kuşun kurtulma ihtimali var mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve esad03 tarafından 19 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. esad03

esad03 New Member

Beğenileri:
    0
    İyi günler,
    Bir çift muhabbet kuşum vardi çiftlesmedikleri için kuşçuya götürdüm. Orada çiftleştiler ve yavru aldım. Gecen ay tekrar çiftleştiler 4 de yavru verdiler ama dişi olan eşini ve 3 yavrusunu öldürdü. Bu son yavruyu da beslememiş ve dövmüş. Yavruyu ayırdık ve enjektör yardımı ile sıvı mamayla besliyorum. Yavru kafasını devamlı çeviriyor. Bu olağan mi yoksa annesinden dayak yediğinden mi böyle? Yavru gidici gibi duruyor kurtarabilir miyim?
    https://www.youtube.com/watch?v=UDMivuhIVsc

#1 esad03, 19 Eylül 2015
    Son düzenleme: 19 Eylül 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. SibelAtam

SibelAtam New Member

Beğenileri:
    0
    elle besleyerek yaşatabilirsiniz. başka bir sorunu yoksa, büyüyüp gelişecektir.

4. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    İnşallah düzelir.

5. esad03

esad03 New Member

Beğenileri:
    0
    Milupa elmalı havuçlu sivi mamayı enjektör ile veriyorum insallah düzelir tesekkur ederim hepinize. Bir sayfa abime sallabaş olmus demiş sizce de öyle mi?

Sayfayı Paylaş