Karadeniz Pet

yavru kuyruğu

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 6768

Guest
İlk yuvadan atladığında normal sandım ama bakıyorum kuyruğu uzamıyor , kavga etmedi , kendini yolma huyu yok , neden olabilir bu ve nasıl düzelir ?

Maşallah ne kadar tatlı :) bence kuyruğu uzar veya kendisi yolmasa bile düşmüş olabilir kuyruğu.
Bende kendi kuşuma eş alcamda siz yavru alabilmek için çok uğraştınızmı

Maşallah ne kadar tatlı :) bence kuyruğu uzar veya kendisi yolmasa bile düşmüş olabilir kuyruğu.
Bende kendi kuşuma eş alcamda siz yavru alabilmek için çok uğraştınızmı

Teşekkürler güzel olduğu için kendime ayırdım damızlık olarak zaten :) bunun annesi babası zaten yavrulu olarak geldi bana yavrular büyüdü tekrar kuluckada annesi simdi , pek ugrasmadim önceden baya emek vermiştim yumurta alamadim .

Hadi hayırlı olsun bence kuyruk hali çok güzel duruyor uçmasında sıkın olmazsa kuyruk önemli değil :)

Üzgunum ancak French Molth hastalığına benziyor. Kanat diplerinde kanama veya kızarıklık varmi ?

Bende de 2 yavru böyle oldu filizlendi çıkıyor şimdi. Bazen kalabalık yuvalarda hava yetersiz kalıyor ve oluyor böyle. Her kuyruk kanat düştüğünde FRANSIZ tüy Dökümü eyvah demeyin arkadaşlar.

İlk yuvadan atladığında normal sandım ama bakıyorum kuyruğu uzamıyor , kavga etmedi , kendini yolma huyu yok , neden olabilir bu ve nasıl düzelir ?

Bence de Fransiz tuy dokumu degil. Kus gayet saglikli duruyor. Sadece biraz sabir. Kuyrugu uzayacaktir. Benim kusumun da dusmustu. Simdi kuyrugu kafese sigmiyor ;)

Bence de Fransiz tuy dokumu degil. Kus gayet saglikli duruyor. Sadece biraz sabir. Kuyrugu uzayacaktir. Benim kusumun da dusmustu. Simdi kuyrugu kafese sigmiyor ;)

İnşallah :)

Üzgunum ancak French Molth hastalığına benziyor. Kanat diplerinde kanama veya kızarıklık varmi ?

Kanama kizariklik yok sağlıklı herşeyi sadece kuyruk uzamıyor.

Bende de 2 yavru böyle oldu filizlendi çıkıyor şimdi. Bazen kalabalık yuvalarda hava yetersiz kalıyor ve oluyor böyle. Her kuyruk kanat düştüğünde FRANSIZ tüy Dökümü eyvah demeyin arkadaşlar.

Yuvalıkta 2 yavrulardı ve yuvalık genişti hava sorun olmaz bence . saoğlun

Geri