petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru.. Lütfen bilgili biri cevap versin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mücahitejderha tarafından 7 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    benim yavru 27-28 günlük anne yuvaan attı ve beslemeyi bıraktı dün bende bugün başka kafese aldım altına yem serdim su koydum ama yavru 10 tane falan yem kırıp yiyor sonra bi köseye gidip büzüşüyor kursağına bakıyorum boş hiç bişey yok. o yediği 10 yemide zor kırıyor. her'o baby ile ben yedirmeye çalıştım ama beceremedim. napamam gerek lütfen yardım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:16 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

hiç kimse mi yok bu forumda ya 20 dk dır kimse konuya bakmadı bile

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Selam Mücahit, petshoptan sade kanarya yemi (aspur) alırsan ilk 1 hafta daha kolay alışır, mevcut karışık yeme %50 %50 karıştırıp versen olur.

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Babayı yanına attınız mı?

4. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim konuyu açalı 15 dk olmuş sen 20 dkdır cevap yok yazmışsın biraz sabırlı olmalısın :) Levent usta gayet iyi bilgilendirmiş :)

5. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    [MENTION=12762]levent[/MENTION] beyin söylediğine katılıyorum.aspur yumuşak kabuğu ile
    kolayca yiyebilecegi bir tohumdur.
    Mama ver diyecem enjektör ile ama gerek yok,gaga si sertleşmistir.
    Aspur u kolayca yiyebilir.

6. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    abi biraz sabırsızım ilk yavru kuşum ve tek o yüzden çok endişeleniyorum.bide bugün sabahdan beri bişey yememişti.
    ben kabuksuz yem aldım petshopdan eve geldim paketi açtım içinde böcek çıktı o yüzden vermedim.tekrar petshop a da gidemedim çok uzak.
    mama vermeye çalıştım aslında çay kaşıgıyla ama yemedi yada ben beceremedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

bilgiler için çoookkk teşekür ederim çokk sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:43 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

babayı yanına atmadım kendi kafesindeyken babası hiç beslememişti o yüzden. yada anne izin vermiyordu o yüzden beslememişti

7. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Dogrudur ilk olunca acemiliği olur, inşallah devamı gelir
    yeni yavrular büyütursun.

8. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    inş abi çok istiyorum. erkeğin burnu masmavi ama dediğim gibi dişi çok cazgır yanına yaklaştırmıyor. daha ilk yavruları zaten o yüzden kızıştırıcı yem falan aldım verdim erkek kızıştırıcı yiyor dişi normal yem yiyor onu yemiyor. havuçlu mamada zaten veriyorum inş olur

9. fatih akso

petshoplarda satılan kabuksuz yem var ondan al bide vitamin takviyesi yaparsan iyi olur

10. mücahitejderha

Beğenileri:
    0
    suyuna vitamin koydum. kabuksuz yemde almıştım içinde böcek çıktı veremedim

11. fatih akso

anladım siz kendinizde çıkartabilirsiniz

Sayfayı Paylaş