Karadeniz Pet

Yavru m.kuşunu eğitme taktiğim nasıl??? #Videolu

Anıl ATIŞ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Kafesde elime konmasını sağladım ardından elime alıştı korkmadan elime alıp dışarı çıkarıp elime gelip yem yiğiyor nasıl arkadaşlar iyimi
böyle böyle alışır mı kuşum?
Oyuncak vs şuan yok toplu oyuncak almayı düşünüyorum
düşünceleriniz neler??

Az önce çektiğim videoyu sizle paylaşıyım dedim.

[YOUTUBE]ObiPwoEjNY8[/YOUTUBE]

hahah daha ötmesini bilmiyor bu yakışıklı ya :D Yöntem kesinlikle doğru bu şekilde devam et maksimum 1 ayda alışmış olur. Oyuncak için daha erken tam olarak alıştığında 2 3 aksesuar alabilirsin başta zil olmak üzere onun dışında maket bi kuş yada halka veya bi tane top tercih senin ama oyuncaklarını sayısı 2 3 geçmesin yoksa ilgisi onlara olur

Son düzenleme:
hahah daha ötmesini bilmiyor bu yakışıklı ya :D Yöntem kesinlikle doğru bu şekilde devam et maksimum 1 ayda alışmış olur

teşşekür ederim hocam :D aç bırakmaya gerek yok yeni arkadaşlar içinde iyi olcak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:21 --

daha yeni yeme düşmüş pakistan gibi o

iyimi hocam yani?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:22 --

hahah daha ötmesini bilmiyor bu yakışıklı ya :D Yöntem kesinlikle doğru bu şekilde devam et maksimum 1 ayda alışmış olur. Oyuncak için daha erken tam olarak alıştığında 2 3 aksesuar alabilirsin başta zil olmak üzere onun dışında maket bi kuş yada halka veya bi tane top tercih senin ama oyuncaklarını sayısı 2 3 geçmesin yoksa ilgisi onlara olur

Kafesin altında kalcak değilmi oyuncaklar?

teşşekür ederim hocam :D aç bırakmaya gerek yok yeni arkadaşlar içinde iyi olcak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:21 --

iyimi hocam yani?

Açlıkla hiç bi canlı terbiye edilemez eğitilemez sen ilgini yemini suyunu eksik etme alışır

Maşallah kısa sürede alışacak gibi.

Açlıkla hiç bi canlı terbiye edilemez eğitilemez sen ilgini yemini suyunu eksik etme alışır

aynen haklısınız hayvana işkenceye gerek yok çok kişi o taktiği uyguluyor ama eğitemiyorum Eğitmek için bu tarz kuş alıcaklar

Bu arada Suluk tam olarak nerde olcak bunun gagasının altı ıslanıo hasta olur diye koyamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:26 --

Maşallah kısa sürede alışacak gibi.

İnşallah hayırlısı.

iyimi hocam yani?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:22 --

Kafesin altında kalcak değilmi oyuncaklar?

Ben eğittiğim kuşun yanına dişi almadan önce benim kafesimde bi zil vardı bide maket kuş onun dışında kafesin içi boştu. Zili en üstteki tüneğe yakın bi yere as maket kuşuda en çok kafesin neresinde duruyorsa oraya yakın bi yere koy oynar ötüşür ona

Son düzenleme:
Ben eğittiğim kuşun yanına dişi almadan önce benim kafesimde bi zil vardı bide maket kuş onun dışında kafesin içi boştu. Zili en üstteki tüneğe yakın bi yere as maket kuşuda en çok kafesin neresinde duruyorsa oraya yakın bi yere koy oynar ötüşür ona

bu tarz bahsediyorsunuz değilmi ? ben böyle dşündm

evet ama kuşun tünekli olanı var ondan alırsan sıkılınca yanına konar konuşur

;;
0001617_kardelen-t%C3%BCnekli-sahte-kus_300.jpeg

Anladım inş bulabilirsem alıcam böyle

ufak olduğu için alışması kolay oluyor

aynen 3 4 aylık kuş satmışlar ablaya dedim 5 lira üstüne vereyim değişti bişe demedi
bu arada dedi 1 hafta bak ölmez Yumurta zorla yedir dedi ama yemiyo yumurta sarısı nasıl yedirebiliriz

aynen 3 4 aylık kuş satmışlar ablaya dedim 5 lira üstüne vereyim değişti bişe demedi
bu arada dedi 1 hafta bak ölmez Yumurta zorla yedir dedi ama yemiyo yumurta sarısı nasıl yedirebiliriz

Yumurta mamasının üstüne yem koy biraz

....

Geri