Karadeniz Pet

Yavru mahabbet kusunun kirik ayagi....ACIL YARDIM

fatihguvenli

Yeni Üye
Yeni dogan yavru muhabbet kusumun annesi uzerine yattigi icin bacaklari carpiklasti...sunger yardimiyla iki ayagini birlestirip tekrar yuvasina koydum ilkgun bir sikinti yoktu kan dolasimi normal ayaginda da sisme yoktu ancak ikinci gun sol ayaginin eklem ustunde sislik olustu kontrol ettigimde kirigi fark ettim...bir kac arkadasim sungeri cikarmama mi az hareket ederse kendiliginde kaynayacagini soyledi...bugun 4.gun ancak ayagi sismeye ve kirmizilasmaya basladi ayagini bukmeye calisirken eklemden degil kirik olan yerden bukuluyo....ANKARA ICERISINDE YARDIM EDEBILECEK HERKESIN YARDIMINA ACIGIM HER YERE GELEBILIRIM...veterineree goturdum yapacak birsey yok biz buyuk kuslarin ayagini bile bagarken zorlaniyoruz sansi yok dedi bizi gonderdi....

<div class="">

</div>

<div class="">

</div>

<div class="">

</div>

<div class="">

</div>

o3yDk9.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:05 -->-> Daha önceki mesaj 08:04 --

lj4aWr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:06 -->-> Daha önceki mesaj 08:05 --

VaBqMv.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:06 -->-> Daha önceki mesaj 08:06 --

nMy8WM.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:09 -->-> Daha önceki mesaj 08:06 --

Yorumunuz icin tesekkur ederim...ancak veterinere gutim yapilacak birsey olmadigini soylediler...yardimci olacagini bildiginiz ankarada veteriner varsa bilgi verirseniz sevinirim...

Rabbim şifasını verir inşallah
elimden bişey gelse keşke

Ankara da herhangi bir üniversitenin veterinerlik fakültesine götürün. Onlar daha iyi anlar ve yardımcı olurlar.

tesekkürler..... birkaç görüşme yaptım....eryamanda bir klinik ilgileneceklerini söyledi oraya gidiyorum...olmazsa dediğiniz gibi veterinerlik fakultesine gideceğim....

İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Sen elinden gelenk yapiosun kusun duzeleceginden eminim allah senden razi olsun

Çok büyük geçmiş olsun inşaallah toparlar

Keske elimizden gelse de biz yardimci olsak..Malesef bende anlamiyorum carpik bacak olayindan.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:33 --

Cok gecmis olsun..

y5p36j.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:08 -->-> Daha önceki mesaj 11:07 --

3Llq6M.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:15 -->-> Daha önceki mesaj 11:08 --

Hepinize teskkur ederim...konuyla ilgilenen eryamanda "pet planet" isimli klinikde yavrunun ayagina rontgen cekildi annesinin uzerine yatarken kirdigini dusunuyorlar guzel bir sekilde ilgilenip yavrunun ayagini sardilar bir hafta sonra acacagiz insallah kirik iyilesir..Annesi yavruyu beslemiyor ama yaninda yatmasini sorun etmiyor yavruyu ben siringayla besliyorum.annesinden ayirmaliyim yavruyu ayirirsam nasil bir ortam hazirlamaliyim olmemesi icin ....ilginize tesekkurler....

Büyük Geçmiş olsun. Allahın izniyle tez zamanda düzelir inşallah.

Bence annenin yanında kalsın siz takviye yapın ama yine de bilemiyorum :(

Geri