petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yavru Mubiş ve Aşırı Sıcaklar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve esra esen tarafından 19 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. esra esen

esra esen New Member

Beğenileri:
    2
    Bir kaç hafta sonra yavru bir mubiş almayı planlıyorum. Aşırı sıcaklardan dolayı evde pencereler hep açık, vantilatör açık. Devamlı bir hava akımı veya cereyan var evde. Yeni alacağım mubişi nasıl korumalıyım? Kafesini penceresi açık olan odanın en kuytu yerine koysam gene de etkilenip hasta olur mu? Veya şimdi almayıp eylül gibi havalar serinleyince mi alsam? Hemen almayı da çok istiyorum. Kararsız kaldım, tavsiyelerinizi bekliyorum.

#1 esra esen, 19 Haziran 2016
    Son düzenleme: 19 Haziran 2016
  2. FFTekdemir

FFTekdemir Member

Beğenileri:
    21
    Pencereyi açıp oda kapısını kapattığınız zaman sorun olmaz diye düşünüyorum arada bi açılırsa da kapı, tahmini anlarsınız birincil hava akımının nerden geçtiğini ona göre sote bir yere koyarsınız kafesi

esra esen bunu beğendi.
  3. Cihat Ökten

Beğenileri:
    2
    sen ilk önce bi rüzgar gülü al onu köşelere koy nereye gelmiyorsa oraya koyabilirsin. olmadı yuksek bi yere asarsın kafesi

esra esen bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş