Karadeniz Pet

yavru mubişimin dıçarı çıkma çabaları tellere isyan :)

Gülşen ÖZDEMİR

Paylaşımcı Üye
mubişimin böyle kendini paralamasını görünce hoşuma gitti sizlerlede paylaşmak istedim .bu çabaları maalesef ki dışarı çıktıktan sonra son buluyor amacına ulaşınca elimde şekerleme yapıyor :D alışkanlık haline gelirse kötü içeri sokamıycaz bu gidişle.

sevgiye ilgiye her canlı fazlasıyla karşılık veriyor bence.

[YOUTUBE]-BxThFdbjnE[/YOUTUBE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah kuşunuz çok tatlı :) Tüyü kadar ömrü olur inşallah :)

Ahaha Maşallah ablam :D :D inş benimkide böyle olur renkleri felan burun ceresi hepsi aynı acaba bnm kusumdami kucuk :) kac aydir sizde abla .
c8235fd633e0ff1c01248a67d08a3532.jpg

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

104435e369746fbae8953ee927a221a2.jpg

Ahaha Maşallah ablam :D :D inş benimkide böyle olur renkleri felan burun ceresi hepsi aynı acaba bnm kusumdami kucuk :) kac aydir sizde abla .
c8235fd633e0ff1c01248a67d08a3532.jpg

canım bu benim kendi yavrum satın almadım :) babasına benziyor rengi 40 günlük henüz.renkleride seninkiyle aynı gibi bol bol oyna üstünden inmez ama yorma :D hastalanabilir.

Son düzenleme:
Çok tatlı maşallah :)

Beni dışarı çıkarın yoksa kendimi tellere asarım der gibi.Maşallah.

yazık ya bırakın çıksın benim maviş 24 saat açık :)

Masallah cok cok tatli ama sizi bir konuda uyarmak isterim. Eminim sizde dikkat ediyorsunuz zaten ama benim kucukken yani 7-8 yaslarimdayken muhabbet kusum kafasini boyle tellerin arasina sokup geri cikaramadigi icin olmustu. O zaman bilincli olmadigim icin tabii bi telin arasi digerlerine gore genis oldugu icin boyle birsey olmustu ama bu bidigi gorunce aklima kusumun o hali geldi, sizle de paylasmak istedim. Kafasini oyle telin arasina koydugunda hemen cikarabiliyor mu ya da zorlaniyor mu dikkat edin bence. Ya da surekli yapiyor mu. Eminim bunlara dikkat ediyorsunuzdur ama ben yine de paylasmak istedim. :)

ilk defa görüyorum böylesini bi levent abiye sor vardır lbet bişi

Aksam gelince cok fazla opup seviyorum hasret gideriyoruz uzaktan kendi gelip konuyor uzerime
alisti bence ;) levent abide bakar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:25 --

Masallah cok cok tatli ama sizi bir konuda uyarmak isterim. Eminim sizde dikkat ediyorsunuz zaten ama benim kucukken yani 7-8 yaslarimdayken muhabbet kusum kafasini boyle tellerin arasina sokup geri cikaramadigi icin olmustu. O zaman bilincli olmadigim icin tabii bi telin arasi digerlerine gore genis oldugu icin boyle birsey olmustu ama bu bidigi gorunce aklima kusumun o hali geldi, sizle de paylasmak istedim. Kafasini oyle telin arasina koydugunda hemen cikarabiliyor mu ya da zorlaniyor mu dikkat edin bence. Ya da surekli yapiyor mu. Eminim bunlara dikkat ediyorsunuzdur ama ben yine de paylasmak istedim. :)

Tesekkur ederim dikkatinize
Bende dikkat ediyorum kafasi gecmiyor ama bacaklariyla guc alip gerilip kafasini ittiyor
Aliskanlik olmamasi icin daha fazla dikkat edicem.kusunuzada uzuldum

Abla ballı krakerde balın yerine pekmez koysam olurmu bal yokda ve ya tarif biliyormusunuz

Sanki biraz yaramaz gunduz gormuyorum ama aksam geldigimde kafes savas alanina donmus yemlik yerde onuda lastikledim bugun yerde mama kabi var ama onunda icine girip yiyor ;)
o9ML2Q.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

Abla ballı krakerde balın yerine pekmez koysam olurmu bal yokda ve ya tarif biliyormusunuz

Ablacim suan telden giriyorum bulamam ama yarin bakayim ev yapimi tarifler vardi sitede bakim beslenme bolumunden sabit konulara bi bak pekmez olurmu bilmiyorum.

Son düzenleme:
çok tatlı bende hayatımda 2.hayvanımı pardon arkadaşımı besliyorum bugun aldım çekoslavakya muhabbet 2 aylık erkek ele gelmeyi alıstıracagızda bakalım nasıl ?

çok tatlı bende hayatımda 2.hayvanımı pardon arkadaşımı besliyorum bugun aldım çekoslavakya muhabbet 2 aylık erkek ele gelmeyi alıstıracagızda bakalım nasıl ?

size dışarıdan alışsın önce yüzünüze ses tonunuza daha sonra elden yem yedirerek parmakta kafes dışına çıkartarak alıştırırsınız.

Geri