petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yavru mubişimin ve kafesinin resimleri. yorumlarınız ve önerilerinize açığım :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Denizci tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Denizci

Denizci Guest

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

2. Denizci

Denizci Guest

[​IMG][/url][/IMG]

3. Denizci

Denizci Guest

[​IMG][/url][/IMG]

4. Denizci

Denizci Guest

5. Mehmet ŞEKER

krakeri çıkar.

6. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    Mehmetin Dediği Gibi Ballı krerleri Çıkar Pilastik tünekleride tahta olursa iyi olur kuşun cok güzel Erkek 1.5 2 aylık

7. Denizci

Denizci Guest

evet tünekleri tahtalarla değiştireceğim en kısa zamanda. fakat krakeri neden çıkarmamı istediniz? kuşçuya sordum koyabilirsin demişti. bir zararı mı vardır hayvana?

8. serdar67

serdar67 Guest

Guzel bir erkek masallah kraker icin kucuk cabuk ishal olur tuneklerin sayisini azaltmanda fayda var icerde rahat dolasir hayvan tunek bir tane olsun ama muhakkak tahta tunek olsun o plastikleri kemirecektir zarar verir hayvana

9. Denizci

Denizci Guest

çıkardım krakeri. teşekkürler. bugün ikinci günü daha hiç yem yerken ya da su içerken görmedim, ötmedi de. normal sanırım yeni geldiği için.

10. serdar67

serdar67 Guest

Hem kucuk hemde yenı bı ortama gırdıgı ıcın cok normal bu sekılde davranması.Bır ıkı haftaya bıcır bıcır eder ne cok ustune gıt nede cok ılgısız bırak orta yollu davran zamanla hersey normal olacaktır.

11. Denizci

Denizci Guest

teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş